Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Sėkmingą pasirodymą Regionų krepšinio lygoje (RKL) A divizione toliau demonstruoja Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai, šį savaitgalį laimėję tiek išvykoje, tiek namuose, ir yra viena iš keturių nesėkmės dar nepatyrusių komandų.

Lapkričio 2 d. „Kretinga“ išvykoje 70:59 (17:19; 19:14; 17:11; 17:15) nugalėjo Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ (2 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandą. Pirmoje rungtynių pusėje nė vienai komandai nepavyko atitrūkti, o kretingiškiai į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 3 taškų persvarą (20 min. 36:33). Po didžiosios pertraukos „Kretingos“ komandai pavyko nutolti nuo varžovų ir iškovoti pirmąją pergalę svečių aikštėje.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis – 17, Deividas Petravičius – 14, Tadas Maželis – 9, Rytis Zabita – 8, Linas Jonuška ir Kornelijus Stonkus – po 7, Edgaras Danys – 6, Arnas Sabaliauskas – 2, Albertas Valiulis.

Lapkričio 3 d. kretingiškiai namuose 80:75 (16:17; 14:17; 31:19; 19:22) palaužė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (2 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandos pasipriešinimą. Šiame susitikime atkakli kova užvirė nuo pat pirmųjų susitikimo sekundžių ir, nors LCC II kėlinio pradžioje buvo nutolusi 9 taškais (12 min. 24:33), kretingiškiai kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki 4 taškų (20 min.30:34). Po ilgosios pertraukos, traumą patyrus R. Zabitai, jį puikiai pavadavo geriausias rungtynes šį sezoną sužaidęs Albertas Valiulis, po pertraukos pataikęs 5 tritaškius iš 6. Ketvirtame kėlinyje kretingiškiai po A. Valiulio tritaškio pirmavo 11 taškų (31 min. 66:55), ir, nors per likusį laiką varžovai keletą kartų priartėjo iki dviejų taškų skirtumo, „Kretingos“ komanda atsilaikė ir iškovojo pergalę.

„Kretinga“: Albertas Valiulis – 24, Domininkas Matutis – 21, Tadas Maželis – 11, Rytis Zabita – 8, Kornelijus Stonkus – 7, Deividas Petravičius – 6, Edgaras Danys – 2, Linas Jonuška – 1.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais lapkričio 10 d. išvykoje su Tauragės „Fortūnos-Agavos“ (2 pergalės, 2 pralaimėjimai) komanda.