„Kretingos Minija“ tęsia pergalių seriją

• Dovilė URNIKIENĖ
  • Sportas
  • 2018-08-17

„Kretingos Minija“ ir toliau skina pergales Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybių II rate: „Palangos B“ komandą įveikė rezultatu 5:1, o Telšių „Džiugą B“ – 3:0.

Šiuo metu „Kretingos Minija“ intensyviai rengiasi susitikimui su „Šilutės“ komanda.

Susitikimas su kaimynais – komanda „Palanga B“ – įvyko Kretingoje rugpjūčio 10 dieną.

Varžybos prasidėjo žvalgybomis, kai nė viena komandų neturėjo didesnės iniciatyvos, tačiau situacija pasikeitė 20-ąją minutę, kai Edgarui Drąsučiui po ginčų su teisėju buvo skirta raudona kortelė. Ši vieno žaidėjo netektis nepalaužė „Kretingos Minijos“ – atvirkščiai, komanda kaip tik dar labiau susitelkė ir 30-ąją minutę po tikslaus perdavimo kamuolį, smūgiuodamas galva, į varžovų vartus pasiuntė komandos legionierius Gift Simphiwe.

Po 5 min. aikštės šeimininkams rezultatą pavyko padvigubinti – po palangiškio vartininko klaidos įvartį pelnė Anton Solovyov.

Per antrąjį kėlinį „Kretingos Minija“ išlaikė iniciatyvą ir dar labiau padidino savo pranašumą: 50-ąją rungtynių minutę įvartį pelnė Marius Stonkus, po 16 min. – kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Donatas Surblys. Per pridėtą teisėjo laiką komandos dar apsikeitė įvarčiais – kretingiškių sąskaitą papildė Aidas Capas.

Šiose rungtynėse „Kretingos Minijos“ gretose žaidė: vartininkas Martynas Viluckas, Karolis Inta, Ainis Vilavičius, Marius Stonkus, Edgaras Drąsutis, Anton Solovyov, Evaldas Garbauskas, Gift Simphiwe, Nerijus Jurkaitis, Donatas Surblys, Jurijus Kurbangalijevas; po keitimo – Mindaugas Grušauskas, Vakaris Jaruševičius, Aidas Capas, Zinto Dubazana, Gražvydas Steckys.

Susitikimą su „Palangos B“ komanda komentuodamas „Kretingos Minijos“ legionierius G. Simphiwe sakė, kad pradžia buvusi sunki – pirmosios 25 minutės pasižymėjo aukštu žaidimo tempu. „Tačiau po to, kai vienas žaidėjų gavo raudoną kortelę, supratome, kad žaisti turėsime už du, ir mums pavyko perimti rungtynių kontrolę bei pelnyti pergalę“, – sakė G. Simphiwe.

Įrodė pranašumą

Dar vieną pergalę „Kretingos Minija“ pelnė rugpjūčio 15 dieną – išvykoje ji susitiko su Telšių „Džiugas B“ komanda, kurią įveikė rezultatu 3:0.

Kretingiškiai nuo pat pirmųjų minučių perėmė žaidimo kontrolę, daugiausiai veiksmo vyko prie varžovų vartų, tačiau sunkiai sekėsi išnaudoti progas ir pelnyti įvarčius. Šią situaciją pralaužė Evaldas Garbauskas, kuris 19-ąją rungtynių minutę, vienas iššokęs prieš „Džiugo B“ vartininką, sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus.

Pirmąjį kėlinį laimėjusi rezultatu 1:0, per antrąjį kėlinį „Kretingos Minija“ turėjo tikslą kuo greičiau pelnyti antrąjį įvartį ir taip įtvirtinti savo pranašumą. Rungtynių 50-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė E. Garbauskas, kuris sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Trečiuoju įvarčiu „Kretingos Minijos“ sąskaitą papildė G. Simphiwe.

Susitikime su telšiškiais, „Kretingos Minijos“ garbę gynė: M. Viluckas, A. Vilavičius, D. Surblys, G. Simphiwe, K. Inta, N. Jurkaitis, E. Garbauskas, M. Stonkus, Z. Dubazana, A. Solovyov, J. Kurbangalijevas; po keitimo – Džiugas Narkus, V. Jaruševičius, G. Steckys, Lukas Jakumas, M. Grušauskas.

„Kretingos Minijos“ vyriausiojo trenerio Arvydo Balsevičiaus komentaras:

– Turėjome tikslą per šias rungtynes pelnyti 6 taškus, kad pasiektume revanšą prieš komandas, su kuriomis žaisdami praradome taškus per Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybių I rato susitikimus. Džiugu, kad II ratą pavyko pradėti trimis pergalėmis, tad šiuo metu komandos nuotaikos puikios.

Šiuo metu komanda atsakingai rengiasi svarbioms rungtynėms, kurios nulems klubo vietą šių metų pirmenybių turnyrinėje lentelėje.

Šią savaitę turėjusios įvykti rungtynės su Joniškio „Saned“ varžovų prašymu buvo atidėtos, tad artimiausia mūsų kova laukia išvykoje – rugpjūčio 26 dieną susitiksime su „Šilutės“ komanda.