Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 44 %
Naktį5°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar Lietuvos žmonės, kurių nepažįsti, tau yra geri?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Sėkmingai „Lietuvos balse“ pasirodžiusi Paulina Skrabytė netrukus gerbėjams padovanos ir savo kūrybos dainą.

Nors muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ 17 metų palangiškei Paulinai Skrabytei ir nepavyko pasiekti pergalės, kuri, rodės, buvo jau ranka pasiekiama, tačiau mergina sakė, kad jaučiasi laimėjusi daugiau negu pagrindinį prizą: pažintį su prodiuseriu bei muzikos kūrėju Leonu Somovu bei kitais atlikėjais, nuostabų laiką dirbant su TV projekto komanda, vertingą patirtį bei draugystę. O artimiausiu metu, padrąsinta mokytojo L. Somovo, P. Skrabytė pristatys ir pirmąją savo kūrybos dainą.

P. Skrabytė neslėpė, kad stebėdama „Lietuvos balso“ finalą, išgyveno ir liūdesį, kad šis TV projektas baigėsi, ir džiaugsmą bei pasididžiavimą visais likusiais dalyviais, su kuriais ji per ilgą laiką susibičiuliavo.

P. Skrabytė „Lietuvos balso“ projektą paliko per pusfinalį, kuris įvyko Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir buvo tiesiogiai transliuojamas per televiziją. „Šis projektas – žaidimas. Žinoma, liūdesio buvo. Atrodo, trūko tiek nedaug iki finišo linijos, bet mes visi žinojome, kad ateis laikas, kai kuris nors iš mūsų „balso šeimos“ kris. Aš nuėjau didelį kelią šiame konkurse, dėl ko labai ir džiaugiuosi“, – paklausta, ar lengvai susitaikė su iškritimu, sakė P. Skrabytė.

Atrado savo muzikinį stilių

P. Skrabytė ant scenos – nuo vaikystės, ji sėkmingai pasirodė daugelyje šalies ir užsienio konkursų, o 2011 metais netgi atstovavo Lietuvai „Vaikų Eurovizijos“ konkurse, kuris tais metais vyko Armėnijoje.

Tad P. Skrabytė sakė, kad šįkart dalyvauti didžiulio populiarumo sulaukusiame projekte „Lietuvos balsas“ ji nutarė todėl, kad jau norėjo iš „vaikų lygos“ pereiti į suaugusiųjų muzikinį pasaulį.

„Ir tai tikrai buvo pirmasis žingsnis mano, kaip suaugusios, karjeros link. Džiaugiuosi kiekviena akimirka „Lietuvos balse“, kurią patyriau: buvusias jautrias pykčio ar nusivylimo akimirkas nusverdavo didelio triūso salėse atnešti vaisiai, žmonių simpatijos, artimųjų bei aplinkinių palaikymas, mokytojų įvertinimai. Išbandžiau daug įvairių muzikinių stilių ir supratau, kokią muziką kurti aš noriu pati, kokią save kaip atlikėją įsivaizduoju, – pasakojo P. Skrabytė, labai vertinanti pažintį su projekto mokytoju L. Somovu. – Įkvėpta jo paskatinimų, tikėjimo manimi, išdrįsau perteikti savo pačios mintis muzikoje. Tad greitu metu ruošiuosi išleisti savo kūrybos dainą.“

Nepalūžti padėjo palaikymas

P. Skrabytė atviravo, kad dalyvavimas „Lietuvos balse“ pareikalavo ne tik daug darbo, tobulint savo būsimą pasirodymą, bet ir dvasinės stiprybės.

„Sunkiausias momentas buvo tada, kai prieš trečią finalinę kovą visiškai praradau balsą ir negalėjau ruoštis visu pajėgumu vienam svarbiausių prieš pusfinalį pasirodymų. O ir dainavau mylimiausią savo dainą... Buvo sunku tvardyti emocijas ir nusivylimą, bet man pavyko. Poilsis bei atsipalaidavimas tikrai padėjo, – kalbėjo P. Skrabytė. – Nors tąkart ir patekau į „pavojingąją zoną“, bet, žiūrovų dėka, pakliuvau į pusfinalininkų šešetuką. Atidaviau visą save, savo širdį, sukauptą patirtį. Džiaugiuosi, jog publika išgirdo mano vidinį balsą.“

Paulina Skrabytė pasidžiaugė, kad „Lietuvos balso“ scenoje galėjo išbandyti įvairius muzikinius stilius ir atrasti savąjį.

Šis „Lietuvos balso“ sezonas buvo išskirtinis stipriais dalyviais, tad kiekvienam jų teko stipriai pasistengti, kad įrodytų savo pranašumą. Tačiau P. Skrabytė patikino, kad konkurencijos tarp dalyvių tikrai nesijautė – kiekvienas rengėsi savo pasirodymui, o laisvą minutę bičiuliavosi vieni su kitais.

„Taip, šie metai muzikiniu atžvilgiu buvo „kosmiški“. Visi buvo tokie talentingi! Bet noras įrodyti, jog esi vertas būti toje scenoje, nori pasiekti kuo daugiau vedė į priekį, – sakė P. Skrabytė. – Esu dėkinga savo vokalo mokytojams Violetai ir Viliui Tarasovams ne tik už vokalinį paruošimą, bet ir nuolatinį palaikymą. Taip pat ir „Lietuvos balso“ vokalo mokytojai Rositai Čivilytei. Jos pamokos daug davė dalyviams projekto metu.“

Vertina žiūrovų šiltus žodžius

P. Skrabytė įsitikinusi, kad atlikėjas turi būti ne tik profesionalas muzikoje, bet ir asmenybė, galinti pritraukti publikos dėmesį. „Jeigu nebūsi savimi, žmonės tai pajaus“, – sakė P. Skrabytė, pasidžiaugusi, kad jai projekte pavyko išlikti tokiai, kokia į jį ir atėjo.

„Lietuvos balse“ P. Skrabytė publiką papirko nuoširdumu, ir tokia ji – šiltai bendraujanti su kiekvienu žmogumi – yra visada. „Žinoma, pastebiu mane nulydinčius žmonių žvilgsnius, jie atpažįsta mane, bet man smagu. Nusišypsau jiems, pabendrauju su tais, kurie mane užkalbina. Iki pat šiol sulaukiu daug gražių bei nuoširdžių žinučių iš įvairių žmonių. Stengiuosi kiekvienam atsakyti, nes žmonės išdrįsta, džiaugiasi kartu. Man – tai didžiulis įvertinimas“, – sakė P. Skrabytė.

Artimiausiu metu ji su savo gerbėjais vėl susitiks muzikinio TV projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojos ture, į kurį P. Skrabytė leisis kartu su kitais geriausiais projekto dalyviais.

Dainininkė žada, kad ją išvysti bus galima ir kituose koncertuose, kur ji pasirodys ne tik viena, bet ir su grupe.

Muzika – visada pirmoje vietoje

Dėl meilės muzikai, kurią ji jaučia nuo vaikystės, P. Skrabytei nuolat teko muzikos pamokas, repeticijas ir koncertinę veiklą derinti su mokslais, tad mergina kitaip savo gyvenimo jau ir neįsivaizduoja.

„Kuo žmogus labiau užimtas, tuo jis daugiau visko ir suspėja, išmoksta paskirstyti savo laiką tikslingai bei naudingai. Mokslai man yra be galo svarbūs, kaip ir muzika. Man patinka mokytis, plėsti savo žinias, tad mokslo niekada nemečiau. Man labai patinka ir kalbos – šiuo metu mokausi trijų, domiuosi žurnalistika, aktoryste“, – vardino P. Skrabytė.

Įpratusi būti visada užimta ir išnaudoti kuo daugiau gyvenimo teikiamų galimybių, P. Skrabytė atskleidė, kad labai norėtų ir baigusi mokyklą vienu metu studijuoti pagal dviejų studijų programas.

„Bet pačioje pirmoje vietoje visada yra ir bus muzika“, – užtikrino P. Skrabytė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas