Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Rankų lenkimas – sporto šaka, visada suteikianti nepakartojamų emocijų, azarto ir pergalės triumfo.

Kūlupėnų seniūnijos sporto organizatorius rankų lenkimo treneris Kęstutis Bertašius surengė atviras rankų lenkimo varžybas, kuriose, be kūlupėniškių, dalyvavo pajėgūs sportininkai iš Skuodo, Mažeikių, Gargždų, Kauno.

Kūlupėnų garbę gynė aštuoni sportininkai.

Merginų grupėje dešine ranka svorio kategorijoje iki 60 kg Karolina Narvilaitė pelnė II vietą, Gabrielė Stroputė – III v. Svorio kategorijoje per 60 kg Kristina Bertašiūtė iškovojo I v., Monika Kripaitė užėmė II v.

Vaikinų grupėje dešine ranka svorio kategorijoje iki 70 kg Aurimas Mažonas iškovojo II v. – finale Aurimas kovojo su labai stipriu varžovu Lietuvos jaunimo čempionu Karoliu Macevičiumi iš Skuodo.

Pirmą vietą svorio kategorijoje iki 80 kg užtikrintai iškovojo Artūras Narvilas, finale nugalėjęs Skuodo komandos atstovą Tomą Stanių.

Apdovanojimus iškovojusios merginos, nepabūgusios kultivuoti, iš pirmo žvilgsnio, labai vyrišką sporto šaką: Kristina Bertašiūtė (kairėje) ir Monika Kripaitė.

Po rungtynių dešine ranka buvo surengtos šešių raundų kairės rankos vendetos kovos. Karolina Narvilaitė prieš Simoną Avtuchovic – 1:5, Kristina Bertašiūtė prieš Moniką Kripaitę – 2:4, Saulius Kubilius prieš Dovydą Macevičių – 1:5.

Daugiausia dėmesio susilaukė Artūro Narvilo ir Karolio Macevičiaus kova, kurią laimėjęs 6:0 Artūras varžovui nepaliko jokių šansų.

Varžyboms, kuriose dalyvavo 18 sportininkų, teisėjavo Laurynas Bučys, Kęstutis Bertašius, sekretoriate dirbo Kęstutis Jokubauskas. Prizus įsteigė sporto klubas „Kūlupėnai“, varžybas surengti padėjo Kretingos rajono kultūros centro Kūlupėnų skyriaus vedėja Jovita Rimkuvienė.