Se310172431

Po pirmo rato – antri

• Sportas
  • 2017-12-19

Praėjusį savaitgalį įpusėjo Regionų krepšinio lygos A diviziono kovos. „Kretingos komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, iškovojo dar dvi pergales ir su 11 pergalių bei 4 pralaimėjimais užima II turnyrinės lentelės poziciją.

Gruodžio 15 d. kretingiškiai namuose 110:74 (21:22; 33:20; 27:9; 29:23) sutriuškino Jonavos „Jonavą–II“ (1 pergalės, 14 pralaimėjimų). Šį susitikimą geriau pradėjo svečiuose žaidę jonaviškiai, puikiai pataikę iš toli, kėlinio viduryje pirmavo (5 min. 4:15), bet kėlinio pabaigoje kretingiškiai sumažino atsilikimą iki minimalaus. Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę perėmė „Kretingos“ komanda, kuri po Edgaro Danio greitos atakos susikrovė 17 taškų persvarą (17 min. 44:27), o po didžiosios pertraukos skirtumas tik dar labiau augo.

Kretingos „Kretinga“: Kornelijus Stonkus (5/6 tritaškiai) – 25, Tadas Maželis (9/9 dvitaškiai, 6 per. kamuoliai) – 21, Martynas Airošius – 16, Edgaras Danys – 14, Linas Jonuška – 12, Aidas Viskontas ir Albertas Valiulis – po 9, Šarūnas Stankus ir Benas Montrimas – po 2, Deivydas Baranauskas.

Gruodžio 16 d. išvykoje 70:53 (22:15; 14:13; 22:10; 12:15) kretingiškiai nugalėjo Trakų „Trakus“ (7 pergalės, 8 pralaimėjimai). Šiose rungtynėse vos su aštuoniais žaidėjais besivertusi „Kretingos“ komanda nė karto varžovų nepraleido į priekį ir su kiekvienu kėliniu didino savo pranašumą.

Kretingos „Kretinga“: Albertas Valiulis – 19, Tadas Maželis (11 atk. kamuolių, 8 rez. perdavimai) – 12, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai) ir Kornelijus Stonkus – po 10, Martynas Airošius – 9, Rytis Zabita – 6, Edgaras Danys – 4.