Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 8 %
Naktį4°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Ar pritariate streikuojantiems mokytojams ir juos palaikantiesiems?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Komentarų topas

Šukės kelias bando žmonių kantrybę

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Problema
  • 2017-11-14

Panašu, kad Šukės ir Budrių keliai, kuriuos dar vasarą turėjo tvarkyti ir ligi Naujųjų metų išasfaltuoti konkursą darbams atlikti laimėjusi bendrovė „Šiaulių plentas“, žmonių kantrybę bandys ligi ateinančio pavasario, nes šiokiu metu vykdyti darbus, pasak rangovo, būtų tas pat, kas išmesti pinigus į balą.

Skaitytojų užfiksuoti kelio į Šukę vaizdai.

Vaineikių girininkijoje dirbanti Gintarė Varaniūtė redakcijoje rodė telefonu užfiksuotus kelio į Šukę vaizdus: „Duobė ant duobės. Važiuojame vos 20 km greičiu ir galvojame – nukris ratai ar ne. Skambinome „Šiaulių plento“ vadovams, o šie atsako – nespėjame, blogi orai. O ką daryti mums, jei kaskart įsitempęs važiuoji, ypač – patamsyje. Mokame mokesčius už kelius, automobilių draudimą, bet niekam nerūpi, kad laužome automobilius ir kaskart bijome nuslysti į griovį“, – guodėsi jauna moteris.

Jos pastebėjimu, net ir tuomet, kai dienos vaiskesnės, niekas neskuba greideriuoti to kelio.

„Pajūrio naujienoms“ taip pat nepavyko pasikalbėti su bendrovės „Šiaulių plentas“ vadovais, – buvo paprašyta klausimus atsiųsti elektroniniu paštu, ką redakcija ir padarė. O kol laukiame generalinio vadovo Juozo Aleksos atsakymo, paprašėme situaciją apie stringančią kelių į Šukę ir Budrius renovaciją, vykdomą iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos kaimų kelių asfaltavimo programos, pakomentuoti Kretingos rajono savivaldybės merą Juozą Mažeiką.

„Praėjusį penktadienį, Savivaldybės pakviestas, pokalbiui buvo atvykęs bendrovės „Šiaulių plentas“ vadovas J. Aleksa. Situacija yra tokia, kad šiemet bendrovė nebepradės nei Šukės, nei Budrių kelių remonto, nes to nebeleidžia oro sąlygos. Rangovų teigimu, tai būtų tuščias pinigų išmetimas į balą. Visoje Lietuvoje situacija yra panaši dėl šiųmetinių liūčių, – tą ir per televiziją patvirtino Kelių direkcijos vadovai. Esant lietingiems orams, neįmanoma sutvirtinti grunto, – tą jaučiame ir Kretingoje, J.Jablonskio gatvėje, – gruntas bematant virsta koše“, – kalbėjo J. Mažeika.

Tačiau jis patikino, jog „Šiaulių plentas“ nuo šiol privalės pasirūpinti abiejų Kretingos rajono kelių priežiūra – juos greideriuoti, o žiemą valyti sniegą. Mero žodžiais, Šukės ir Budrių kelių renovacijos nespėję atlikti šiauliečiai prašys pratęsti darbų sutartį ligi gegužės mėnesio, – tai leidžia sutarties sąlygos. Abu keliai yra prižiūrimi ne Savivaldybės, o Lietuvos automobilių kelių direkcijos. „Ligi šiol vis skambindavome ir pretenzijas išsakydavome Kretingos kelių tarnybai, nuo dabar spausime „Šiaulių plentą“, – sakė J. Mažeika.

Paklaustas, ar nėra jokio valstybinio mechanizmo, kuris taikytų nuobaudas konkursus darbams atlikti laimėjusioms, tačiau terminų nesilaikančioms kelių statybos bei priežiūros bendrovėms, J. Mažeika sakė negalįs komentuoti, nes sutartis su jomis pasirašo ne Savivaldybė, o Kelių direkcija.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas