Pajūrio naujienos
Help
2018 Lapkritis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 9 %
Naktį7°C debesuotumas 4 %
Apklausa

Ar reikėtų išrauti daugiamečius gėlynus Rotušės aikštėje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Prie iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ prisidėjo ir Nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija, vienijanti daugiau nei trisdešimt narių, tarp jų – ir „Pajūrio naujienos“.

Tad tikėdamos, kad Lietuva – ne tik Vilnius, „Pajūrio naujienos“ ragina savo skaitytojus drąsiai siūlyti savo idėjas, kurios užtikrintų proveržį mūsų šaliai – tai daryti galima iki lapkričio 20 dienos, patiems užrašant konkrečią idėją tinklapyje www.idejalietuvai.lt ir priskiriant ją vienai iš šių 14 grupių: aplinkos apsauga, energetika, ekonomika, krašto apsauga, kultūra, socialinė apsauga, susisiekimas, sveikatos apsauga, švietimas, mokslas, teisė, žemės ūkis, vidaus reikalai, kita.

Savo idėjas taip pat galite siūlyti ir per „Pajūrio naujienų“ redakciją – paskambinus tel. (8 445) 77993, 52382 arba parašius el. paštu: pajurionaujienos@gmail.com „Pajūrio naujienos“, kaip ir kiti projekto partneriai, paviešins savo regiono žmonių iškeltas idėjas, kvies apie jas diskutuoti visuomenę, pasitelks įtakingiausius sričių ekspertus, kurie pasidalins savo įžvalgomis, įvertindami pasiūlytą idėją.

Nuo lapkričio 20 dienos prasidės pasiūlytų idėjų vertinimas – iš visų jų bus išrinktos trys pačios svarbiausios, kurios ir bus pristatytos Didžiojoje idėjų ir pokyčių konferencijoje vasario 1-ąją.

Projekte „Idėja Lietuvai“ dalyvauja DELFI, LRT, 15min, Žinių Radijo, LNK, INFO TV, ELTA, Nacionalinės rajonų ir miesto laikraščių leidėjų asociacijos žurnalistai.

Idėja Kretingai

Prisidėdamos prie projekto „Idėja Lietuvai“, „Pajūrio naujienos“ inicijuoja ir jo savotišką tęsinį – „Idėja Kretingai“.

Norime sutelkti tuos žmones, kurie turi idėjų, padėsiančių Kretingos rajonui būti dar patrauklesne aplinka gyventi, dirbti ir pramogauti. Laukiami visokie pasiūlymai – nuo įvairių iniciatyvų, akcijų, prevencinių priemonių iki ūkiškų ir racionalių pastebėjimų, kaip reiktų tobulinti kokią nors mūsų Savivaldybėje egzistuojančią sistemą, tvarką, kaip keisti mūsų rajono ar konkrečios gyvenvietės infrastruktūrą.

Geriausias skaitytojų idėjas Kretingai redakcija paviešins „Pajūrio naujienų“ laikraštyje, kvies jas įvertinti visuomenę, savo nuomonę pateikti mūsų rajono vadovus, tarybos narius, tam tikrų sričių profesionalus.

Idėjas Kretingai prašome siūlyti iki gruodžio 1 dienos, paskambinus „Pajūrio naujienoms“ tel. (8 445) 77993, 52382 arba parašius el. paštu:

pajurionaujienos@gmail.com

---

Idėja Lietuvai – iniciatyva, skirta išgryninti tris pagrindines idėjas, kurias įgyvendinus greičiau, Lietuva turėtų galimybę klestėti ateinančius 100 metų.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas