Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 79 %
Naktį-13°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Gydytoja odontologė klinikos „Gidentus“ vadovė Ieva Gaučienė įsitikinusi, jog svarbiausia dovana žmogui – sveikata. „Tad leiskite mums ja pasirūpinti!“ – teigia ji.

Šią savaitę darbą Kretingoje pradės Ievos Gaučienės odontologijos klinika „Gidentus“, ir tai mūsų mieste – vienintelė gydymo įstaiga, kurioje bus teikiamas išskirtinai platus paslaugų spektras.

„Džiaugiuosi galimybe įvairių sričių specialistus pakviesti dirbti Kretingoje. Ir nors gydytojai specialistai į mūsų kliniką atvyks iš Klaipėdos ir Kauno, dėmesio, rūpesčio pakaks kiekvienam pacientui“, – teigė klinikos vadovė gydytoja odontologė, jau ne vienerius metus Kretingoje dirbanti ir darbo patirties turinti Ieva Gaučienė.

Jos pastebėjimu, inovatyvūs savo srities specialistai – vienas svarbiausių klinikos pranašumų. Be gydytojų odontologų, klinikoje „Gidentus“ pacientus konsultuos bei gydys ortodontas, periodontologas, burnos higienistas, protezuotojas, chirurgas. „Visos dantų gydymo paslaugos bus suteiktos po vienu stogu, – akcentavo klinikos vadovė. – Vadinasi, pacientams nuo šiol nebereikės blaškytis po kitus miestus ar klinikas, ieškant vieno ar kito specialisto.“

Klinika „Gidentus“ aprūpinta šiuolaikiška modernia įranga, atkeliavusia iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Suomijos, Japonijos – patikimų gamintojų technika gydytojams leis užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, komfortą bei gydymą be skausmo.

Ievos Gaučienės odontologijos klinika „Gidentus“ įsikūrusi Vilniaus g. 16 (įėjimas iš gatvės pusės).

Naujoji dantų gydymo įstaiga „Gidentus“ išsikėlė tikslą užkirsti kelią burnos ertmės ligoms – ėduoniui, periodontitui, dantų netekimui, todėl klinikoje dirbantys gydytojai didelį dėmesį skirs burnos ertmės ligų profilaktikai. „Juk kur kas svarbiau užkirsti kelią būsimoms dantų, burnos ertmės ligoms, negu jas gydyti. Todėl esame sukūrę ne vieną profilaktinę programą, kuriomis pasinaudodami pacientai ir galės išvengti dantų susirgimų, – tvirtino gydytoja odontologė. – O suprasdami, jog dantų skausmas gali būti nepakeliamas, pažadame skubią pagalbą kiekvienam, kurį užklupo tokia neganda.“

Ieva Gaučienė pasidžiaugė jaunu, tačiau labai profesionaliu kolektyvu, kurio atsakingas ir rūpestingas požiūris į pacientą leis užtikrinti ne tik puikius gydymo rezultatus, bet ir teikti aukščiausius kokybės standartus atitinkančias paslaugas.

Klinikoje įrengtas rentgeno kabinetas, kuriame bus atliekamos intraoralinės (atskirų dantų) ir panoraminės (visos burnos) rentgeno nuotraukos. Skaitmeninė sistema leidžia nuotraukas analizuoti kompiuterinėse programose.

„Daug metų dirbdama Kretingoje pamilau šį miestą ir jo gyventojus. Mane čia žavi viskas – nuo neišpasakyto grožio parkų iki žmonių nuoširdumo bei vienybės. Ilgametė darbo patirtis leido suprasti gyventojų poreikius, įsigilinti į esamas problemas bei didžiausius trūkumus, pamąstyti apie jų sprendimo būdus. Šie ieškojimai, minčių ir asmeninių tikslų išgryninimas atvedė mane prie galutinio rezultato – sprendimo įkurti „Gidentus“ odontologijos kliniką“, – prisipažino Ieva Gaučienė, neslėpdama, jog pagrindinė jos, kaip medikės ir klinikos vadovės, misija – sukurti žmogui tarnaujančią kliniką, kurioje kiekvienas būtų pats svarbiausias, sulauktų nuoširdaus ir atidaus dėmesio bei pačios geriausios priežiūros. Be to, modernios, visus šiuolaikinius standartus atitinkančios klinikos, kurioje paslaugas teikia visų sričių specialistai, nusipelno ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių miestelių žmonės.

---

Klinikoje „Gidentus“ teikiamos specialistų paslaugos:

burnos chirurgo – dantų implantacija, operaciniai dantų rovimai, kaulo priauginimo, sinuso kėlimo operacijos, cistų šalinimas;

periodontologo – dantenų, arba parodontozės gydymas, liežuvio-lūpos pasaitėlių plastika, dantenų recesijų gydymas;

ortodonto – dantų tiesinimas breketais, kapomis, vaikų sąkandžio korekcijos plokštelėmis, funkciniais aparatais;

burnos higienisto – profesionali burnos higiena, dantų balinimas, profilaktinės programos.

Registracija tel. 8 616 55559.

Daugiau informacijos www.gidentus.lt


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas