Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 8 %
Naktį4°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Ar pritariate streikuojantiems mokytojams ir juos palaikantiesiems?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Komentarų topas

Kad pasirengimas Pirmajai Komunijai nebūtų tik formalumas (50 komentarai)

LT LithuaniaAs
2017-10-20 21:37:40
Auka turi buti aukojama laisvanoriskai kiek gali zmoguas imetant i dezute,o ne nustatant ikainius kaip parduotuvej arba kisa lekste po nosim duok per prievarta-tai nekisk tos lekstes kiek noresiu tiek idesiu arba visai neduosiu,nes po to tie gobsuoliai TESLAS perka is bobuciu surinktu pinigeliu.
LT LithuaniaDeja
2017-10-20 22:00:11
Viskas prasideda ir baigiasi pinigais O viskas kitkas tik budas juos gauti.
NO Norwaynetikintis
2017-10-20 22:02:48
tai jei as netikiu, ir neturiu reikalo eiti i baznycia, tai vaikui komunija matyti kaip savo ausis be veidrodzio?
labai geras atsifutbolinimas, dekui Antanai :)
LT Lithuania.
2017-10-20 22:06:53
Jei jau vaikas bus krikštijamas, kai bus suaugęs ir pats pasirinks tikėjimą, tai
tą patį principą taikykite ir:
kai užaugs pasirinks, kokios gimtosios kalbos mokytis - ispanų, anglų, o gal aborigenų
kai užaugs pasirinks, ar jam eiti į mokyklą mokytis skaityti, rašyti
kai užaugs pasirinks, žolę rūkyti, gerti šnapšę, ar sveikai maitintis...
Nemokykime nieko, nes kai užaugs, pasirinks.

Mano tėvai su vaikais ryte, vakare kartu melsdavosi. Prie stalo be maldos nesėdome. Sekmadienis - Dievo garbei - Šv. Mišiose, arba bjauriu oru namuose su malda. Mūsų nereikėjo mokyti maldų. Mokėjome melstis Rožinį, gegužės mėnesį, birželį melsdavomės vakarais namie. Neapleidome devyndienių prieš Sekmines. Kartu dalyvavome Kryžiaus kelyje. Per laidotuves giedojome Kalvarijos kalnus. Įgyta tėvų pavyzdžiu maldos praktika.
Turėjome supratimą apie gera ir bloga. Reikėjo tik sudėlioti į vietas Katalikų Bažnyčios mokymą, reikalingą tam amžiui.

Tikėjome, kad per Šv. Mišias kunigui ištiesus rankas virš atnašų TIKRAI ateina Pats Jėzus Kristus. Tikėjome, kad per Komuniją priimsime JĮ, mūsų Išganytoją, Gelbėtoją ir Atpirkėją.

Ir šiandien yra tokių šeimų, kurios vaikus dar prieš pradėjimą aukoja Dievui, meldžiasi, kai nešioja po širdim, nuo gimimo moko melstis. Matau tokių vaikų ne vieną. Jiems nėra nuobodu bažnyčioje, nes jie žino, supranta, kas čia vyksta. Nes pirmosios maldos juos išmokė tėvai. Tėvai yra jiems tikėjimo pavyzdys.

Mano giminaitis užsienyje lankė katalikišką mokyklą pas seseris vienuoles salezietes. Parapijoje du metus buvo ruošiamas Pirmajai Komunijai. Po to be jokios pertraukos dar tris metus ruošėsi Sutvirtinimo sakramentui. Jam nenuobodu maldos metu. Dalyvauja ir toliau bažnyčios gyvenime.

Jei pas darbdavį nueitumėt, parašytumėt prašymą priimti į darbą (Krikštas),
Nė dienos nedirbumėt, tik retsykiais pasirodytumėt, kad esate atėję - džiaukis- aš pasirodžiau (kiti sakramentai)
mėnesio gale lauktumėt algos (atsisveikinę su šia žeme, ar gausit Amžinąjį gyvenimą)?
LT Lithuaniaojojoj
2017-10-20 23:39:11
Nu nejaugi jau taip blogai kai jaunimelis valandėlę pasimels o ne prie kompu prasėdės.Juk ir taip visi tėveliai dejuojam, kad vaikai neišlenda iš interneto....
LT Lithuaniao as
2017-10-20 23:44:34
manau kad ponia Jadvyga yra garbingo amziaus , ir kas belieka seniems zmonems tik ibaznycia eiti, nieko pries pries baznycia , gal kai ir as pasensiu kiekviena sekmadieni lankysiu baznycia , bet del pirmos komunijos kai reikia vaziuoti kiekviena sekmadieni ir isklausyti misių ,kad gautum parasiuka vaikams taip atsibosta ,kad po pirmos komunijos priejimo jie nenori ,net i baznicios puse atsisukti,cia taip atsitiko ir su mano vaikais ,mano manymu cia yra prievarta, otu vaikui pasakyk daryt taip juk jis darys kitaip ,o jei bus priversti patys tevai kartu su vaiku lankyti kiekviena sekmadieni tai jie tures iseiti ta diena is darbo ,o kas isleis ,vienu zodziu kuo daugiau istatymu baznycios atbaidys ir tevus ir vaikus
US United StatesKomjaunuolis
2017-10-21 02:24:10
Taskui: saunuolis/e tu! Tik problema sioje erdveje yra tam, kad sie rasytojai nelinke galvoti, samprotauti; turbut paliks nesuprate tavo klausimu. Bet vis tiek, nenustok, nes kas nors skaitys ir sakys, aha, teisus/i jis/ji!
LT Lithuania***
2017-10-21 09:22:09
Kaip kažkas jau rašė, religija skirta valdyti žmones: jų protus, širdis, o labiausiai - jų pinigines. Todėl tokios avelės ruošiamos nuo kūdikystės, jog būtų paklusnios Bažnyčiai ir nesidairytų į kitas religijas, nes jos ale blogis. Visur pas katalikų atsakymai "taip reikia", "tu privalai", "čia tik auka". Tuštėja bažnyčios ir tai pasekmė kunigų gobšumo. Jaunimo pasakėlėmis neapkvailinsi, todėl aplenkia bažnyčias iš tolo, lieka tik bobutės viena koja grabe ir riebaluotais plaukais davatkos.
LT LithuaniaJuonis
2017-10-21 09:31:40
Klebonas paaiškino mamai,kad svarbiausia auka.Bent aš taip supratau.
LT LithuaniaKlebonelis
2017-10-21 09:45:56
Statys kryziu uz 200 tukst. o jus norite viska gauti papigiai.
LT Lithuanialol
2017-10-21 10:02:23
seniausias pasaulio ir jo kaip verslo naturalus procesai
SE Swedentaškeliui
2017-10-21 11:24:31
Dievas myli visus, netgi nusidejelius. Nuoširdžiai meldziantis daug lengviau galima rast kelia link Jo. Ir svarbu mastyt, ar tinkamai viska darome gyvenime. Labai daznai paprasti žmones yra daug šventesni uz vadinamuosius jo tarnus.
LT Lithuanianekrikstyjau, taskui
2017-10-21 13:00:09
matai, problema tame, kad krikscionybe niekada nebuvo lietuviu tikroji religija. Ji dabar tokia isvesejusi tik todel, kad savo laiku isskerde apie 1.2 milijardo netikinciuju per inkvizijas, kryziaus zygius ir t.t., o tulas lietuvis krikstijosi, nes buvo verciamas ir gavo uz tai baltus marskinius. Nu ir aplamai, kodel tureciau kisti savo vaikams 2000 tukstanciu metu senumo superheroju, kuris jau senokai stebuklu nebedaro, o stebuklus daro mokslas. Netgi sito kompiuterio, is kurio dabar rasai neturetum, jei valstybe nebutu atskirta nuo baznycios, o gyventum juodam nesuprantamam pasaulyje, kur viska daro dievas, o paprastas zmogelis tik keliais apie baznycia sliauzioja ir nesa desimtine. Nebereikalo baznycios valdymo laikai buvo vadinami juodaisiais amziais, kai buvo pamintas bet koks mokslas, zinios, supratimas apie pasauli, zmogus, kaip asmenybe. Dar netaip seniai kunigelis liepdavo ponui dirbti, nes kitu atveju pragaras laukia, kad tik butu is ko ta desimtine atnesti. Visais laikais baznycia buvo verslas ir valdzia, o tikejimas dievu tik salutinis produktas.
LT Lithuanialiorbis
2017-10-21 15:08:15
...istiestos gerumo rankos,geriau uz besimeldziancias lupas...
LT LithuaniaLietuvoje
2017-10-21 16:57:48
Paslaugos brangsta net ir tiems kas neturi pinigu.Idomu ar buves Salantu klebonelis su savo skolu knyga dar atvyksta pas buvusius parapijonis atsiimti skolu? Juk net atsisveikinimo misiose pereita vasara pats rinko aukas .
LT Lithuaniagirdėjau kad
2017-10-21 19:23:36
salantų buvęs klebonas smilgys antstoliams salantiškių skolas perdavė, nes jis buvo verslininkas daugiau nei klebonas. dabar salantai turi gerą kleboną ir nėra girdėti nieko blogo, tik gera.
LT Lithuaniakur jau ten
2017-10-21 20:52:58
Dievas myli visus o štai klebonas ne.
LT LithuaniaAUKA
2017-10-21 21:04:59
Kas ten Kretingoje per šventoji gyvena , kodėl pasaulis nieko nežino //// visus kirminai suės o šv.JADVYGA matyt tikisi tiesiai bus paimta į dangų
LT LithuaniaVytautas
2017-10-21 21:34:51
Kuo daugiau metų pragyvenau, tuo daugiau proto įgaunu ir nebetikiu tais krikščioniškais dievais ir į bažnyčią nevaikštau, bet gyvenu teisingai, niekam blogo nedarau, esu sąžiningas. Keliaklupsčiauti prieš akmenines statulas man nepriimtina ir toje bažnyčioje stotis, klauptis ir žegnotis yra gana kvaila.
LT Lithuaniavietinis
2017-10-21 22:14:02
kažkadavienam kunigui a.a. sakiau, patikėsiu jų tikėjimo skelbimu tik tada , kai visi kunigai išsikastruos, nes tada nereiks nei celibato , nei berūpės vaikus tvirkinti bei prievartauti. o tai daro net aukščiausi jų hierarhai. Jei jau kunigai sako,kad bažnyčios tikėjime turi būt tvarka, tai tegu pradeda nuo savęs. Mokėjau tuos poterius, ir netgi kalnus eidavau giedoti, bet viskam yra riba, nes kai vienuoliai ir kunigai perlenkia lazdą tai gaunasi atvirkštinė reakcija Tikiu į dievą bet ne į kunigus ir bažnyčią, ir jei man sunku ar šiaip negera visada sukalbu išmoktus poterius, bet ne dėl bažnyčios o dėl dievo, ir dievui mano pinigų nereikia. va o bažnyčiai ir kunigų išlaikymui jau aukos nebeužtenka, jie jau nusistato sumas ir dar skoloje lieki jei laiku nesumoki TAD VELNIOP TOKS TIKĖJIMAS,
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas