Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 8 %
Naktį4°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Ar pritariate streikuojantiems mokytojams ir juos palaikantiesiems?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Komentarų topas

Infomugėje – išradingi organizacijų prisistatymai

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Kuprinė
  • 2017-09-29

Vakar Kretingos rajono kultūros centre įvyko tradicinis renginys – ,,Būk informuotas“. Jo metu 8 organizacijos pristatė 16 įvairių veiklų.

Renginio „Būk informuotas“ metu prisistatė ir Krašto apsaugos savanorių pajėgos.

Infomugės dalyviai taip pat turėjo progos pasiklausyti ir paskaitų: apie misiją „Sibiras 2017“ papasakojo joje dalyvavęs salantiškis Aurimas Rapalis, o Lietuvos jaunimo delegatė Europos Tarybos vietos ir regionų valdžios kongrese Kristina Baranovaitė pasidalijo informacija apie tarptautines programas, suteikiančias progą studijuoti ar dirbti užsienio šalyse.

„Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne vien jaunimo organizacijos, tačiau ir kitos organizacijos, dirbančios su jaunimu, pavyzdžiui, Kretingos visuomenės sveikatos biuras, policija, krašto apsaugos savanoriai ir kt. Taigi jaunimas gali daug sužinoti apie užimtumo galimybes, pabendrauti su įvairių organizacijų atstovais, „pačiupinėti“ įvairias veiklas, kad išsirinktų tą, kuri jam bus patraukliausia“, – pasakojo Kretingos r. savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Diana Garjonienė.

Ji pasidžiaugė, kad organizacijos prisistatė išradingai ir kūrybingai, pavyzdžiui, teatras „Atžalynas“ sukūrė erdvę su švytinčiomis instaliacijomis.

Pasak D. Garjonienės, šių metų naujiena – į renginį buvo kviečiamos ir būsimos bei esamos mamos su mažais vaikais, kurios galėjo dalyvauti įvairiose „Menų palėpės“ ir Kretingos visuomenės sveikatos biuro pristatomose veiklose.

Šiemet renginys „Būk informuotas“ įvyko ne tik Kultūros centro patalpose, bet ir lauke – čia buvo įsikūrusi krašto apsaugos palapinė su ginklų paroda, tiras. Krašto apsaugos savanoriai taip pat kvietė išbandyti virtualius žaidimus interaktyviojoje priekaboje.

Prie kultūros centro vyko ir negirdėto žaidimo – dartbolo, kuris yra smiginio ir futbolo samplaika, komandinės varžybos, o jose jėgas išbandė mokyklų savivaldų komandos.

---

Dartbolo varžybų rezultatai:

I v. – Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos komanda „Savanoriai“ (197 taškai);

II v. – Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Atkaklieji (161 taškas);

III v. – Salantų gimnazijos komanda „Kodas S.A.L.O.N.T.A.“ (142 taškai);

Varžybose dalyvavo 9 komandos.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas