Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Praėjusį savaitgalį „Kretingos“ komanda žaidė „nukraujavusi“: karščiuodami rungtyniavo Linas Jonuška ir Rytis Zabita, dėl tos pačios priežasties komandai nepadėjo Mantas Aukselis ir Karolis Tamošauskis, o Linas Markaitis žaidė kęsdamas kojos skausmus. Pergalių šį savaitgalį pasiekti nepavyko ir kretingiškiai su 10 pergalių bei 10 pralaimėjimų smuktelėjo į IX turnyrinės lentelės poziciją.

Sausio 13 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė namuose 69:84 (17:28; 26:22; 13:22; 13:12) pralaimėjo prieš Ukmergės ,,Olimpą“ (14 pergalių, 5 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai vienintelį kartą priekyje buvo įpusėjus I kėliniui, po L. Jonuškos realizuoto dvitaškio su pražanga (6 min. – 12:11). Vėliau varžovai perėmė iniciatyvą, o 16 minutę jie jau pirmavo 12 taškų – 30:42. Prasidėjus III kėliniui kretingiškiai atsiliko tik 3 taškais (22 min. – 47:50), bet varžovai pasinaudojo spragomis kretingiškių rotacijoje ir pabaigoje nebeleido pagalvoti apie pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška – 19, Linas Markaitis – 13, Aidas Viskontas – 9, Rytis Zabita (18 atk. kamuolių) – 8, Gediminas Drungys ir Eimantas Poškus – po 7, Edgaras Danys – 6, Kornelijus Stonkus ir Šarūnas Stankus.

Sausio 14 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 70:74 (18:17; 12:21; 20:19; 20:17) turėjo pripažinti Kuršėnų ,,Grafų baldų-KA Saulė“ (4 pergalės, 14 pralaimėjimų) pranašumą. Kretingiškiai po I kėlinio turėjo minimalią persvarą (18:17), bet likusią rungtynių dalį pirmavo varžovai. Likus žaisti maždaug pusantros minutės, varžovai pirmavo 9 taškais (64:73), bet R. Zabita ir A. Viskontas pataikė baudų metimus, L. Markaitis pridėjo dvitaškį, ir komandas skyrė vos 3 taškai (70:73). Varžovai paskutinėje atakoje pataikė tik pirmą baudos metimą, bet po nesėkmingo antro bandymo atkovojo kamuolį ir sužlugdė kretingiškių galimybes iškovoti pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Rytis Zabita (7/9 dvitaškiai, 15 atk. kamuolių, 36 naud. balai) – 21, Linas Markaitis – 17, Aidas Viskontas – 15, Linas Jonuška – 7, Edgaras Danys ir Eimantas Poškus – po 4, Gediminas Drungys – 2, Kornelijus Stonkus ir Šarūnas Stankus.

Sausio 20 d. „Kretingos“ komanda išvykoje rungtyniaus prieš Tauragės KK (16 pergalių, 4 pralaimėjimai), o sausio 21 d. 16 val. namuose susitiks su Vilniaus VKC (11 pergalių, 8 pralaimėjimai).