Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Naują Regionų krepšinio lygos (RKL) sezoną pradėjo Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai, su kuriais kartu šiemet komandoje žais ilgametis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas Aidas Viskontas. Sezoną „Kretinga“ pradėjo dviem pergalėmis prieš svečius iš Kauno, ir taip mūsų komanda įsitaisė turnyrinės lentelės viršuje.

Spalio 21 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė namuose 86:64 (19:13; 23:15; 16:18; 28:18) nugalėjo Kauno ,,Atleto-LSU“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. „Kretingos“ komanda savo puikia gynyba ir greitomis atakomis nuo varžovų nutolo jau pirmosiomis susitikimo minutėmis (8 min. – 17:4), o II kėlinyje pavyko skirtumą dar labiau padidinti (19 min. – 38:22). Situacija aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos – “Kretinga“ užtikrintai diktavo rungtynių tempą, neleido varžovams priartėti iki vienženklio skirtumo ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Rytis Zabita (15 atk. kamuolių, 30 naud. balų) – 20 tšk., Linas Markaitis (19 naud. balų) – 15, Aidas Viskontas (16 naud. balų) – 14, Linas Jonuška ir Mantas Aukselis – po 10, Eimantas Poškus – 6, Steponas Markus – 5, Gediminas Drungys – 4, Kornelijus Stonkus – 2, Tautvydas Pėkus, Karolis Tamošauskis ir Edgaras Danys.

Spalio 22 d. Kretingos komanda namų aikštėje 89:84 (19:21; 19:17; 19:17; 32:29) irgi pranoko Kauno VDU (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. Susitikimą ir vėl sėkmingiau pradėjo „Kretinga“, kuri po M. Aukselio tritaškio įgijo 7 taškų persvarą (6 min. – 13:6), bet kėlinio pabaigoje kauniečiams pavyko išsiveržti į priekį 19:21. Antrąjį kėlinį priekyje taip pat buvo „Kretingos“ komanda, bet prieš didžiąją pertrauką varžovams pavyko pasivyti šeimininkus ir išlyginti rezultatą 38:38. Įpusėjus III ketvirčiui po A. Viskonto taiklaus tritaškio kretingiškiams pavyko įgyti dviženklę persvarą (26 min. – 55:45), bet varžovams kėlinio pabaigoje dar kartą pavyko priartėti prie puolime stabtelėjusių kretingiškių (30 min. – 57:55). Nors IV kėlinyje kretingiškiai toliau pirmavo, o varžovai neleido lengviau kvėpuoti ir įgyti didesnės negu 7 taškų persvaros, pergalę vis dėlto iškovojo „Kretingos“ komanda.

,,Kretinga“: Aidas Viskontas (11 rez. perdavimų, 32 naud. balai) – 21, Linas Jonuška – 19, Mantas Aukselis – 15, Linas Markaitis – 12, Rytis Zabita (16 atk., 25 naud. balai) – 11, Eimantas Poškus – 6, Steponas Markus – 5, Gediminas Drungys.

Spalio 28 d. „Kretinga“ 19 val. namuose priims Kuršėnų ,,Grafų baldus“-KA „Saulė” (2 pralaimėjimai), o spalio 29 d. komandos laukia išvykos rungtynės su Ukmergės ,,Olimpu” (1 pergalė, 1 pralaimėjimas).