Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 44 %
Naktį5°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar Lietuvos žmonės, kurių nepažįsti, tau yra geri?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Voveraitės“ neliks, Salantų meno mokyklą kels į gimnaziją (21 komentarai)

LT LithuaniaMama
2018-01-26 15:18:09
Voveraitė dvi grupės neišgelbės mokuklūs, šios mokyklos ateitis aiški, tiesiog tuoj neliks ir darželio ir mokyklos, kadangi už geležinkelio turbūt jau nebe Kreta, prilyginama kaimo vietoves, kur galima daryti ką nori, suinvestuotos mokesčių mokėtojų lėšos į Voveraitės pastatą jau nebesvarbios, atsakomybės už tai nėra, pastatas matyt kažkam pažadėtad, belieka laukti kam jis toks patrauklus ir reikalingas, o iš draskyta jauki aplinka vaikams bus uždaryta. Daugelis tarybos narių pripažįsta, kad nerealu 1,5- 2 m. Vaikams užtikrinti mokykloje geresnių sąlygų, tačiau kam rūpi vaikai? Žmogiškumas? Niekam! Sutaupysim????? Eilinį kartą teko nusivilti, nors džiaugiuosi iš arti pamačiusi kokie žmonės sprendžia ir kas jiems svarbiausia!
LT LithuaniaMama
2018-01-26 15:19:58
Voveraitės dvi grupės neišgelbės mokyklos, šios mokyklos ateitis aiški, tiesiog tuoj neliks ir darželio ir mokyklos, kadangi už geležinkelio turbūt jau nebe Kretinga, prilyginama kaimo vietovei, kur galima daryti ką nori, suinvestuotos mokesčių mokėtojų lėšos į Voveraitės pastatą jau nebesvarbios, atsakomybės už tai nėra, pastatas matyt kažkam pažadėtas, belieka laukti kam jis toks patrauklus ir reikalingas, o iš draskyta jauki aplinka vaikams bus uždaryta. Daugelis tarybos narių pripažįsta, kad nerealu 1,5- 2 m. Vaikams užtikrinti mokykloje geresnių sąlygų, tačiau kam rūpi vaikai? Žmogiškumas? Niekam! Sutaupysim????? Eilinį kartą teko nusivilti, nors džiaugiuosi iš arti pamačiusi kokie žmonės sprendžia ir kas jiems svarbiausia!
RU Russian FederationMama 2
2018-01-26 18:29:30
Mes žiūrėjom tiesioginę posėdžio transliaciją. Graudu buvo žiūrėt..... Ponia D.Martišauskienė taip gražiai gynė darželį pagrįsdama faktais,kad lopšelinukams tikrai nebus tokių sąlygų mokykloj kokios yra darželyje, kad reiks gal net daugiau pinigų toms grupėms mokykloje įkurti...kad net maisto gamybai yra visai kiti reikalavimai nei mokyklinukams....o kur dar privažiavimad prie mokyklos? Ten ir dabar nėra kaip mokinukus išlaipint saugiai....supratome, kad mūsų persenusi valdžia,kuri nebeturi savo mažų vaikų tai apie juos ir negalvoja! Buvo siūlymas, kad mokyklos tuščias erdves išnuomoti- bet kur jie tau sutiks .... dar susidarėm nuomonę, kad kaip partijų vadai pasakė- taip ir kai kurie prabalsavo
LT LithuaniaSeni
2018-01-26 21:16:19
Komunisteliai ir fyzrukai pries savo agonija dar ne ta padarys, jei busite kaip avinai beee-meee. Ateikite su plakatais prie Kazakstano banko ir viskas issispres. Iteisinti vagys labiausiai bijo viesumo.
LT LithuaniaBaudziauninku
2018-01-26 21:20:43
Mentaliteta palikite namie. Iteisinti vagys labiausiai bijo viesumo. Bet kodel jo bijote tie, kurie siekiate teisybes?
LT LithuaniaNusipelne
2018-01-27 06:49:30
Lietuvos taupytojai. Uz kiaules aki 12 gabaliuku.
LT Lithuaniakita nuomonė
2018-01-27 08:58:15
žiūrėjau tarybos posėdžio transliaciją, labai buvo liūdna, į tėvų argumentus, į pasisakančių tarybos narių argumentus visai neatsižvelgta, o dar teigiama, kad tėvai daug gali. Aš taip pat pajutau susitarimus tarp partijų atstovų. Rajone yra kaimo mokyklų patalpose ikimokyklinės grupės įkeltos, bet tai iš būtinumo , nes savo laiku buvo kaimuose panaikinti darželiai, o dabar...ir tose mokyklų ikimokyklinėse grupėse-,,vargo vakarienė", tikrai nepalyginsi sąlygų vaikams specialiai pastatytame pastate, kur prausykla ir tualetas šalia grupės patalpų, o mokyklos pastate-ilgo koridoriaus gale, mažiukui tai labai svarbu ir yra daug kitų niuansų....nenoriu čia vardinti. Kažin ar geras metodas šioje vietoje vien remtis pinigais, jų taupymu?
LT LithuaniaSofia
2018-01-27 16:07:37
Stebėjau ir aš tiesioginę transliacija, ką galiu pasakyti, savivaldybėj sėdi mafia, ten ranka ranką plauna, paprasti žmonės, jų vaikai ir bėdos jiems nerūpi.
LT LithuaniaK.G.
2018-01-27 18:31:10
Po posedzio perziuros daug minciu. Nusimato daug statybu. Tai jau kaip ir Kretingos savivaldybes verslas. O D.Samaliui is Voveraites buhalteres saipytis nereiketu. Visu pirma, kaip tarybos nariui tai garbes nepriduoda, visu antra, ji teisi - Kretingoje bet kokie darbai skaiciuojami milijonais is lempos. Taip norima nugesinti visus siulancius idejas ar kitokius sprendimo budus.
LT LithuaniaIteisinti
2018-01-27 18:37:47
Vagys voge ir vogs, kol kretigiskiai bus avinais beee- meee.
LT LithuaniaPer
2018-01-27 18:44:04
30 metu iteisintieji sugebejo pastatyti tik viesa sikininka, kai istratinti milijonai. Visi turi savo verslus. Pravieniskiu kaliniai tikrina pas babules,,padirbtus " banknotus, kai Kretingos iteisintieji vis stato ir stato, kaip kokiame Kazino,todel ir rezultatas panasus.
LT LithuaniaKap
2018-01-27 21:18:05
Saka laida klausket daktara es muotresku joukas tei, kam jau muotresku nebrek ar kam jau puoni pruostata pasake-ozteks.Matyt tep jau y e tam smaleniou, ka joukas es muotresku.
LT LithuaniaMinusas
2018-01-27 22:35:24
"Pas mus visos reformos: manes nelieskit, su kitais darykit, ka norit..." - neistvere meras. Ir jis teisus juk tai neliecia tarybos nariu, o su kitais ir daro ka nori. Kodel pvz. nereformuoja Kalniskiu mokyklos kurioje jau daug metu keli vaikai ir ekonomiskai minusu minusas. Ai tikslia juk ja sefuoja vienas daugumos atstovas.
LT LithuaniaRinkejas Vytauts
2018-01-28 11:45:52
Pažiūrėjau irašą Kretingos tarybas, gaila Kretingos mera palika. Tuoks puolims, vieną buhaltre kuria nuor atleisti is darzele, jau bevek pradej savivaldybę vadovauti ir visa Lapyna rajuona sukiele ant kuoju. Dar noriu pasakyti, kon švietima komitets nuleidė galvas sied. Jie juk tur nurodyti krypti. Bij prarasti populiaruma, popolizmu, kaip ir opozicija užsiem. Mera tik keli nare palaike, rokuodami, o visi kiti galveles nuleide sedieji. Dar del komiunistu, kur aukščiau komentara yr, tures ir komunistu mokikleles uzdaryt, niekur nedings savivaldybi. Tiek po kol kas.
LT LithuaniaRinkiejou Vytautou
2018-01-28 13:48:30
Je jau tamsta veizieje puosiedi, ta turieje matyt, ka sveitima krypi Kretinguo nurodinie sungaila su vadas. Sveitima kuomitetou juk pasake, kad kas aneij tuokei yr, kad is onksta turietu zinuote apie kazkokiu mokyklu reformas. Anei pagal refuormatuorius tik tor balsoute kap rek. Kas ku nor tas tou i mata. Ku as iveizejau, kad netrukst marioneciu tarybuo, katras suvaldyt uztenk 10 min. pertaukas.
LT LithuaniaLinas
2018-01-29 19:00:33
Teko ziureti paskutini tarybos posedi. Tikras valdanciosios daugumos marijoneciu šou.Pajuto kad tarybos nariai pradejo galvoti ,gal net susimastyti,(del mokyklu jungimo klausimo), greitai pertrauka ! "Apdirbo , praplove smegenis" ir pirmyn ! Balsuosit taip kaip partija pasakys! Tikra banda, ka ir bepridursi...

Valdanciajai daugumai turbut pats baisiausias dalykas butu jei "praeitu" opozicijoje esanciu "Kretingos Krašto" nariu kaip Vilius Adomaitis , Darius Petreikis ar Antano Kalniaus siulymai. Gi pasirodytu kaip nepilnaverciai turbut...

O šlykščiausias dalykas , kad VISADA visiškai nesitariama ir nesiskaitoma su gyventojais , kuriuos tiesiogiai svarstomi klausimai liecia. Visada informacija pasakoma ,kai jau nuspresta.

Na meras bent jau pripažino kad če jo "kliurka" kad nebuvo laiku informuoti apie reorganizacija nei "Voveraites" darzelio darbuotojai ir aukletiniu tevai , nei Salantu meno mokyklos atstovai.

P.s. O valdanciosios daugumos atstovas D.Samalius kaip visada, "aukštumoi", su savo replikom. Šaunus dalykas ta tiesiogine transliacija, internetu.

Rinkimai arteja ! Ponai prisiekusieji.
LT LithuaniaMama 2
2018-01-29 20:58:31
Visiems siūlyčiau pažiūrėt tą transliaciją- per youtube. Baisu tikrai kaip neleidžiama žmonėms savarankiškai priimti sprendimų... kaip partija pasakė-taip ir turi balsuot....o ponas Domarkas su ponu Songaila- viens be kito niekaip....
LT LithuaniaAlgis
2018-01-30 08:05:56
Pagarba valstiečių ir žaliųjų sajungos narei, gerb.Daliai Martišauskienei. Kuri labai argumentuotai bandė apginti darželį ,,Voveraitė" ir Salantų meno mokyklą. Tačiau prieš daugumq ,,nepapūsi". Sekmės Jums Dalia, stiprybės, sveikatos,....kovoje.
Pritariu Linui, artėja rinkimai, ponai !!!!!!...
LT Lithuaniapasidomekit
2018-01-30 12:20:41
pasidomekit gerb tarybos nariai , kiek Voveraites darbuotoju buvo pakeista valdant poniai Jolantai. Prasytume didesnes atsakomybes pries kam nors uzdedami karuna ir atiduodami dvarelius valdyti. Kokia ponios karalienes ateitis? lieka valdyti?Voveraites takeliai darbuotoju asaromis nulaistyti , kodel uztariat tuos 5 atleidziamus , kodel nepasidomit kiek darbuotoju buvo atleista ar patys isejo is ponios Jolantos karalystes.
Kretingai truksta darzeliu, masiskai jaunos seimos isvyksta gyventi i Palanga , nes ten gauna vietas darzeliuose , rajonas praranda jaunas seimas del vietu darzeliuose trukumo. Pridekit ne 2 grupes , daugiau pridekit , poreikis tikrai yra . pasirupinkit ,kad jaunos seimos liktu Kretingoj.
LT LithuaniaMįslė
2018-01-31 11:25:05
Labai nekompetetinga vadovė!!!. Nestovi , negina ir nesirūpina savo darbuotojais , vaikų tėveliais, pačiais vaikučiais.Jai nusispjaut į viską. Lengvai atidavė priešmokyklinę grupę, dabar lengvai atiduoda darželį. Gėdą turėtų būti.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas