Klubo taurė – Salantų “Puolimui”

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2006-11-17

Plungėje įvykusiame stalo teniso klubo “Žemaite” turnyre taurę ir pirmąją vietą iškovojo mūsų rajono komanda – Salantų “Puolimas”. Šios komandos garbę penktą kartą įvykusiame turnyre gynė Darius ir Tomas Narmontai bei Robertas Mažrimas.

Rajono stalo teniso klubo pirmininkas Vytautas Ročys sakė, jog mūsų rajonui turnyre atstovavo keturios komandos – Kretingos “Vygedalis” (Aloyzas Rumbutis, Gediminas Žilys, Vytautas Ročys, Robertas Narvilas), Salantų “Imbarė” (Kazys Stankus, Rimantas Lubys, Germanas Vaniuchinas), Salantų “Bočiai” (Vaidutis Butkus, Aloyzas Vasiliauskas, Antanas Joskaudas) bei Salantų “Puolimas”.

Iš viso turnyre klubo “Žemaite” taurei laimėti dalyvavo 11 komandų iš Kauno, Telšių, Šiaulių, Mažeikių, Plungės bei Kretingos.

Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius, iš kurių po atkaklių kovų į finalinį šešetą pateko po dvi geriausias pogrupio komandas.

“Į finalinį šešetą pateko trys mūsų rajono komandos – “Vygedalis”, “Puolimas” ir “Imbarė”. Ir visos trys iškovojo teisę žaisti dėl pirmų-trečių vietų, - finalines kovas komentavo Vytautas Ročys. – Kovojant dėl aukščiausio apdovanojimo vienam iš “Vygedalio” lyderių – Gediminui Žiliui – atsinaujino kojos trauma ir jis komandai nebegalėjo pagelbėti baigiamajame varžybų etape”.

Taigi antrą vietą užėmė Salantų “Imbarė”, treti liko Kretingos “Vygedalio” stalo tenisininkai.