Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Dviejų įvarčių autorius minijietis Ernestas Andriušis

Šią savaitę Kretingos „Minija“, žaidžianti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse, sužaidė ir LFF „Hegelmann“ taurės I etapo rungtynes su Vilniaus „Ateities“ komanda. Jas kretingiškiai laimėjo 4:0 ir pateko į kitą varžybų etapą.

Įvarčių autoriais tapo Valdas Jašmontas, Jusufas Traore ir dukart – Ernestas Andriušis.

Kaip komentavo Kretingos „Minijos“ administratorius Martynas Viluckas, rungtynes vėlyvą vakarą Vilniuje minijiečiai pradėjo labai aktyviai, ir, nors kelionė buvo ilga ir varginanti, jau 9-ą min. įvarčiu į tolimą kampą pasižymėjo E. Andriušis. Įmušę įvartį kretingiškiai tempo nemažino, ir 17-ą min. įvartį įmušė V. Jašmontas.

Po šios sėkmės minijiečiai ir toliau kontroliavo žaidimą, o antrą dublį pakartojo ir trečią įvartį savo komandai pelnė E. Andriušis.

„Besibaigiant kėliniui keliomis pavojingomis kontratakomis atsakė ir varžovai, bet patikimai sužaidė mūsų vartininkas Ernestas Brezgys ir gynėjų linija“, – konstatavo M. Viluckas.

Kretingos „Minija“ ir II kėlinį išlaikė persvarą, o varžovai vėl laimę bandė kontratakomis. Likus žaisti apie 10 min. baudos aikštelėje varžovų buvo pargriautas legionierius Sibusiso Magwaza – 11 m baudinį sėkmingai realizavo kitas legionierius Jusufas Traore.

Daugiau įvarčių nė viena komanda nepelnė, ir finalinis teisėjų švilpukas reiškė garantuotą Kretingos „Minijos“ pergalę bei tai, kad mūsiškiai patenka į kitą varžybų etapą.

Komandos treneris Valdas Trakys, komentuodamas šią pergalę, pasidžiaugė ne tik ja ir geru žaidimu, bet ir tuo, kad nebuvo praleista įvarčių į savuosius vartus. „Vaikinai išpildė rungtynių planą, nežiūrint to, kad, kaip ir kiekvienose rungtynėse, taip ir šiose, yra taisytinų dalykų“, – sakė jis.