Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Kretingos „Minijos“ legionierius Jusufas Traore (Nr. 12), gerai užsirekomendavęs per rungtynes su „Panevėžio B“ komanda, tapo geriausiu rungtynių žaidėju.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybių II turo rungtynes Kretingos „Minija“ žaidė su lygos debiutante „Panevėžio B“ komanda: kretingiškiams savoje aikštėje pergalės pasiekti nepavyko – sužaista lygiosiomis 2:2.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Panevėžio, kurie per pirmąsias 20 min. turėjo net tris puikias progas pasižymėti. Viena progų virto įvarčiu, kai po greitos atakos tiksliu smūgiu 18-ą minutę pasižymėjo Eimantas Abramavičius. Po praleisto įvarčio vaizdas aikštėje nesikeitė – „Minijos“ komanda klydo,perduodama kamuolį, o jauni ir greiti „Panevėžio B“ žaidėjai tuo naudojosi, rengdami greitus išpuolius. Kėliniui baigiantis sujudo ir minijiečiai – po stipraus Antono Solovjovo smūgio varžovus išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas. Po kelių minučių puikų reidą surengė Jusufas Traore, tačiau kamuolys pralėkė šalia virpsto.

Antrasis kėlinys prasidėjo gan vangiai ir, tik treneriui Valdui Trakiui atlikus korekcijas ir aikštėje pasirodžius Dominykui Jakočiūnui bei Valdui Jašmontui, žaidimas pagyvėjo. Keitimas davė rezultatą: 63-ią min., po aktyvaus D. Jakočiūno presingo, varžovai nesusikalbėjo tarpusavyje ir nukreipė kamuolį į savus vartus. Praėjus 13 minučių „Miniją“ į priekį išvedė Valdas Jašmontas – pasinaudojęs netiksliu varžovų vartininko perdavimu ir tolimu smūgiu beveik iš aikštės vidurio nukreipęs kamuolį į vartus persvėrė rezultatą 2:1 „Minijos“ naudai.

Vos po minutės puikią progą įtvirtinti minijiečių persvarą turėjo aktyviai visas rungtynes žaidęs Jusufas Traore, tačiau po jo smūgio kamuolys vėlgi atsitrenkė į virpstą.

Už neišnaudotą progą varžovai Kretingos „Miniją“ nubaudė vos po dviejų minučių, kai rezultatą išlygino Evaldas Urmonas. Praleidę įvartį minijiečiai sutriko, ir per likusias 10 min. varžovai turėjo dvi puikiais progas išplėšti pergalę, tačiau mūsiškių komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas Eimantas Brezgys. Tad po permainingų rungtynių su varžovais iš Panevėžio minijiečiai išsiskyrė esant lygiam rezultatui.

Kretingos „Minija“: Eimantas Brezgys (vartininkas), Ainis Vilavičius, Deividas Šiuša, Tomas Gvazdinskas, Kazimieras Mažionis, Jusufas Traore, Sibusiso Magwaza, Neilas Urba, Antonas Solovjovas, Gvidas Juška (kapitonas) ir Ernestas Andriušis. Po keitimo: Dominykas Jakočiūnas, Laurynas Bauža, Valdas Jašmontas, Lukas Jakumas ir Aidas Pipiras.

Kretingos „Minija“ kuria naują tradiciją – po kiekvienų rungtynių išrinkti geriausią žaidėją, kuris apdovanojamas komandos rėmėjos bendrovės „Arlangos“ vadovo Arūno Mažonio įsteigtu prizu. Tokiu žaidėju per rungtynes su „Panevėžiu B“ tapo Jusufas Traore.

Šiandien, vėlų vakarą, 21 val. 30 min., Vilniuje Kretingos „Minija“ žais LFF „Hegelmann“ taurės I etapo rungtynes ir susitiks su Vilniaus „Ateities“ komanda.

„Ilga kelionė, neįprastas laikas, nežinoma komanda“, – būsimus šiandienos iššūkius įvardino Kretingos „Minijos“ administratorius Martynas Viluckas.

Sugrįžę po šių rungtynių trečiadienio naktį, minijiečiai rengsis pirmosioms išvykos rungtynėms, kurios birželio 20 d. įvyks Kaune – minijiečiai susitiks su aukštus tikslus keliančia ir sustiprėjusia Kauno „Hegelmann Litauen“ komanda.

Į Kretingą, savo aikštę, „Minija“ sugrįš birželio 27 dieną.