Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Kretingos „Minijos“ futbolo komanda su savo treneriais ir vadovais

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybių rungtynės tarp Kretingos „Minijos“ ir Jonavos „Jonavos“ baigėsi aikštės svečių laimėjimu 2:1. Vienintelį minijiečių įvartį į varžovų vartus pasiuntė Deividas Šiuša.

Kretingos „Minijos“ administratoriaus Martyno Vilucko teigimu, rungtynės prasidėjo varžovams turint didesnę teritorinę persvarą, o ir žaidė jonaviečiai pavėjui, labiau kontroliavo kamuolį, bet nieko įsimintino aikštėje jiems sukurti nepavyko. Tačiau 26-ą minutę „Jonavos“ žaidėjas Marius Činikas, suklaidinęs „Minijos“ gynėjus, kamuolį tiksliai perdavė Laurynui Stonkui, kuris ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Rezultatu 0:1 „Jonavos“ naudai ir baigėsi I kėlinys.

Antrą kėlinį, komandoms apsikeitus vartais, jau kretingiškiai kinkėsi vėją, ir 55-ą minutę po standartinės situacijos ir tikslaus Gvido Juškos smūgio rezultatą išlygino Deividas Šiuša. „Įmušusi įvartį, Kretingos „Minija“ nesustojo – per kitas 5-ias minutes net 5 kartus kėlė kampinį, bet įvarčių pelnyti nepavyko“, – konstatavo M. Viluckas.

Pirmieji Kretingos „Minijos“ (žydri marškinėliai) varžovai – „Jonavos“ futbolininkai, kurie, kaip ir minijiečiai, kelia ambicingus tikslus – patekti į aštuntuką ir užimti kuo aukštesnę vietą.

Ir, kai atrodė, kad abiejų komandų entuziazmas nuslūgo, 70-ą minutę „Jonavos“ futbolininko Tado Eliošiaus turėtą kamuolį koja kliudė ir jo kryptį savųjų vartų link pakeitė mūsiškis Ainis Vilavičius – rezultatas 2:1 „Jonavos“ naudai, kuo ir baigėsi pirmosios LFF I lygos sezono rungtynės Kretingos miesto stadione, nes per likusį laiką nė vienai komandai ką nors įsimintinesnio sukurti nepavyko.

Vyriausiojo Kretingos „Minijos“ trenerio Valdo Trakio pastebėjimu, minijiečiai buvo verti pirmojo taško, vadinasi, lygiųjų: „Jonaviečiai per daug nenustebino – kažko panašaus ir tikėjausi. Buvo džiugu matyti, kad visi – ir futbolininkai, ir žiūrovai – pasiilgo futbolo, maloniai nuteikė ir kretingiškių, užpildžiusių stadiono tribūnas, dėmesys. Sirgalių palaikymo labai lauksime ir per kito savaitgalio rungtynes.“

Penktadienį Kretingos „Minija“ savo aikštėje priims „Panevėžio B“ komandą.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, gynėjai Ainis Vilavičius, Kazimieras Mažionis, Deividas Šiuša, Tomas Gvazdinskas, saugai Neilas Urba, Jusufas Traore (Youssouf Traore), Sibusiso Magwaza, Antonas Solovjovas (Anton Solovyev), puolėjai Ernestas Andriušis, Gvidas Juška. Po keitimo: Dominykas Jakočiūnas, Lukas Jakumas, Valdas Jašmontas, Laurynas Bauža, Aidas Pipiras.