Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Permainingas „Kretingos“ savaitgalis: vienerios rungtynės – laimėtos, kitos – pralaimėtos.

Savaitgalį „Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sužaidė dar dvejas Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes namuose: viena pergalė ir pralaimėjimas lėmė, kad turnyrinėje lentelėje komanda nukrito į V vietą.

Sausio 10 d. „Kretingos“ komanda 94:87 (18:21; 19:20; 33:32; 24:14) palaužė Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ (8 pergalės, 9 pralaimėjimai) pasipriešinimą ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės. Klampiose rungtynėse kretingiškiai baigiantis trečiajam kėliniui nuo varžovų dar atsiliko (30 min. 70:73), o įpusėjus ketvirtam kėliniui svečiams pavyko įgyti ir 10 taškų persvarą (34 min. 72:82). Bet per likusias 6 minutes „Kretingos“ komanda leido varžovams pelnyti tik 5 taškus ir iškovojo svarbią pergalę dėl padėties turnyrinėje lentelėje.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rokas Šimkevičius (7/11 dvitaškiai, 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 išprov. pražangos, 29 naud. balai) – 27, Edgaras Danys (5 rez. perdavimai) – 15, Domininkas Matutis (7 rez. perd., 15 naud. balų) – 13, Rytis Zabita (16 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kamuoliai, 29 naud. balai) – 12, Linas Jonuška (6 atk. kam., 3 per. kamuoliai) – 11, Tadas Maželis – 8, Rokas Nikitinas ir Tadas Budrys – po 4, Mantas Aukselis.

Sausio 11 d. „Kretingos“ komanda namuose 76:83 (22:21; 17:14; 15:29; 22:19) patyrė pralaimėjimą prieš Tauragės „Tauragę“ (12 pergalių, 5 pralaimėjimai). Įpusėjus rungtynėms „Kretingos“ komanda dar buvo priekyje, (20 min. 39:35), bet labai blogai sužaistas trečias kėlinys nulėmė, kad varžovai įgijo 10 taškų persvarą (30 min. 54:64). Paskutinį kėlinį nepavyko perimti iniciatyvos ir po šešių iš eilės pergalių buvo patirtas pralaimėjimas prieš turnyrinės lentelės kaimynus.

„Kretinga“: Rokas Šimkevičius – 16, Domininkas Matutis ir Linas Jonuška – po 12, Tadas Maželis – 11, Rytis Zabita (5/7 dvitakiai) – 10, Rokas Nikitinas – 6, Mantas Aukselis – 5, Tadas Budrys (6 atk. kamuoliai) – 4, Edgaras Danys (6 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai).

Artimiausias dvejas rungtynes „Kretingos“ komanda žais sausio 17 d. išvykoje su Kauno rajono „Omega“ (10 pergalių, 7 pralaimėjimai), o sausio 18 d. 16 val. namuose – su Kelmės „Kelme“ (13 pergalių, 4 pralaimėjimai).

Vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Abejos rungtynės buvo labai sunkios ir jose reikėjo pademonstruoti, kokį turime charakterį. Vienose rungtynėse tai parodėme, o kitose teko pripažinti varžovų pranašumą. Gaila, kad pralaimėjimas „Tauragei“ neleido užtikrintai pakilti iki IV vietos. Laukia dar 13-a reguliaraus sezono įdomių rungtynių, ir džiugu, kad mus palaiko tiek sirgalių.“