Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Kotryna Čyvaitė ir Simas Skurdauskas, iškovoję pagrindinę Lietuvos badmintono taurę mišrių dvejetų kategorijoje.

Tauragėje finišavo paskutinis, ketvirtas, Lietuvos badmintono taurės varžybų devyniolikmečių etapas. Jose dalyvavo trys Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ jaunieji badmintonininkai: Darbėnų gimnazijos ugdytinė Kotryna Čyvaitė, Vydmantų gimnazijos gimnazistai Matas Mackevičius ir Simas Skurdauskas.

Geriausiai mūsų badmintonininkai žaidė dvejetų kategorijose. Vaikinų dvejetuose Matas Mackevičius kartu su vilniečiu Domu Pakščiu nukeliavo iki didžiojo finalo. Finalinę dvikovą 2:0 (21:16; 21:18) laimėjo tauragiškiai Dovas Genys ir Deinoras Gudavičius. Mišrių dvejetų kategorijoje startavo Kotryna Čyvaitė ir Simas Skurdauskas. Kaip ir M. Mackevičius, jie taip pat pasiekė didįjį finalą. Pirmą setą mūsiškiai laimėjo 21:7. Patikėjus lengva pergale, teko labai nusivilti. Antrą setą po pratęsimo 24:22 laimėjo klaipėdiečiai Jonas Maziliauskas ir Aina Ralytė. Rezultatas tapo lygus 1:1. Viską lėmė trečias setas. Deja, jis buvo palankus varžovams, kurie laimėjo 21:17. Tad jie ir tapo šio etapo nugalėtojais. Tačiau sudėjus visų keturių etapų rezultatus pagrindinė taurė atiteko K. Čyvaitei ir S. Skurdauskui. Jaunuosius sportininkus treniruoja Vaidas Mackevičius ir Rolandas Juknevičius.