Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Lapkričio 9 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus ir žaidžianti Regionų krepšinio lygoje, išvykoje 72:74 (20:15; 18:20; 19:22; 15:17) apmaudžiai pralaimėjo prieš Kelmės „Kelmę“ (3 pergalės, 1 pralaimėjimas). Permainingai vykusiose rungtynėse kretingiškiai didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje: po I kėlinio komandas skyrė 5 taškai, po II – 3, po III kėlinio rezultatas buvo lygus 57:57. Lemiamą ketvirtį pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, bet nė vieniems nepavyko įgyti didesnės negu 3 taškų persvaros. Likus žaisti vos 7 sekundes „Kelmės“ komandos aukštaūgis pataikė rungtynių baigtį nulėmusį tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį 74:72. Nors „Kretingos“ komandos lemiam išpuoliui liko laiko, bet rezultato išlyginti nepavyko. Pirmiausia, Domininkas Matutis prametė baudos metimą, o antrąjį prametė specialiai ir, likus 3 sek., Tadas Maželis atkovojo kamuolį, bet metimas tikslo nepasiekė, ir komandai teko patirti dar vieną pralaimėjimą. Šį susitikimą „Kretingos“ komanda labai prastai atakavo nuo baudų linijos: tikslą pasiekė vos 10 metimų iš 24 (41 proc.), kai varžovai įmetė 17 iš 22 (77 proc.).

„Kretinga“: Domininkas Matutis – 18, Rokas Šimkevičius – 16, Linas Jonuška – 15, Rytis Zabita – 10, Kornelijus Stonkus ir Tadas Maželis – po 6, Tadas Budrys – 1, Arnas Sabaliauskas, Rimvydas Brencius ir Ignas Andriuškevičius.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais lapkričio 15 d. 19 val. namuose su Plungės „Olimpu“ (2 pergalės, 2 pralaimėjimai), o lapkričio 16 d. – išvykoje su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu (4 pralaimėjimai).