Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas
Kretingiškis Vėjas Urbonavičius tarptautiniame turnyre Olandijoje tapo III v. laimėtoju.

Karatė mokyklos „Shodan“ sportininkai dalyvavo tarptautiniame jau tradiciniu tapusiame turnyre „Waterpoort Cup 2019“ Olandijoje. Jame kovojo apie 300 karatekų iš 8 šalių. Kiekvienas sportininkas turėjo bent dvi kovas, o norint tapti čempionu reikėjo laimėti prieš 3-4 varžovus.

Vaikų grupėje vyko įnirtingos kovos, o dalyvių grupės buvo sudarytos pagal kiek nestandartines taisykles. Jaunieji dalyviai skirstyti pagal amžių, svorį, ūgį, patirtį, o tuomet skaičiuojamas bendras koeficientas ir galiausiai sudaromi kovų burtai.

Varžybose dalyvavo ir Kretingos miesto sportininkai. Trečią vietą laimėjo Vėjas Urbonavičius, kuriam teko kovoti 3 kovas. Pirmoje kovoje kretingiškis įveikė Lietuvos atstovą, po atkaklios kovos pralaimėjo kovotojui iš Olandijos ir dėl III vietos užtikrintai laimėjo prieš sportininką iš Švedijos.

Karatė mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugėsi, kad sportininkai turėjo galimybę išbandyti save tarptautinėse varžybose bei pasisemti vertingos patirties, kuri pravers ateities kovose.

Lapkričio pradžioje Lietuvos rinktinė išvyko į Japoniją, kur lapkričio 9–10 d. Tokijo mieste įvyks pats svarbiausias karatė bendruomenės renginys – karatė Pasaulio čempionatas. Jis rengiamas kas 4 metus, o vyrai ir moterys varžosi absoliutaus svorio kategorijose – kovotojai nėra skirstomi pagal svorį. Šiemet dėl čempionų titulo varžysis 161 vyras ir 43 moterys. Lietuvai atstovaus ir karatė mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius bei klubo sportininkas Europos čempionas Eventas Gužauskas.