Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Kretingiškiai karatekos įsiliejo į didžiulę čempionato, sukvietusio per 500 kovotojų, šeimą.

Karatė mokyklos „Schodan“ sportininkai dalyvavo pirmosiose šio sezono varžybose – Kaune įvykusiame čempionate „Let's join the fight together“ („Kovomis mėgaukimės kartu“).

Varžybos suvienijo per 500 kovotojų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Danijos. Buvo kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl onkologinėmis ligomis sergančių vaikų – dalis surinktų lėšų skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui.

Kretingiškiai iškovojo 2 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus.

Varžybų čempionėmis tapo Greta Intaitė ir Živilė Bružaitė, vicečempione tapo Erika Petrikaitė, o trečiąsias vietas laimėjo Augustas Pocius, Edvinas Čiunka ir Vėjas Urbonavičius.

Karatė mokyklos „Schodan“ treneriai džiaugiasi sportininkų rezultatais bei įgyta puikia patirtimi. Lapkričio 24 d. sportininkai dalyvaus vienose svarbiausių šiais metais Lietuvos moksleivių taurės varžybose, kuriose kasmet dalyvauja per 700 įvairaus amžiaus kovotojų.