Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse rungtyniaujanti Kretingos „Minija“ nesužaidė planuotų rungtynių su Kauno „Stumbru“ – rungtynės kuriam laikui atidėtos dėl kauniečių turimų finansinių problemų. O sezono I dalį kretingiškiai, šią savaitę savoje aikštėje priėmę Kauno „Hegelmann“ komandą, užbaigs išvykos rungtynėmis su Vilniaus „Riteriais B“.

„Po paskutinių I rato rungtynių turėsime 20 dienų pertrauką“, – LFF I lygos tvarkaraštį komentavo „Minijos“ vartininkas ir atstovas ryšiams su visuomene Martynas Viluckas.

Paskutiniosios Kretingos „Minijos“ sužaistos rungtynės – LFF taurės susitikimas su A lygos komanda, besirengiančia Europos lygos atrankos varžyboms, Kauno „Žalgiriu“, kuriam pralaimėta 1:2.

„Žinodami, kad turėsime stiprų varžovą, pasirinkome atsargumo – sustiprintos gynybos taktiką. Pirmą kėlinį turėjome gerų progų, tačiau varžovus gelbėjo jų vartininkas“, – LFF taurės susitikimą komentavo M. Viluckas, akcentuodamas, kad „Minija“ žaidė be diskvalifikuoto Edgaro Drąsučio ir dėl asmeninių priežasčių negalėjusio rungtyniauti Donato Surblio.

Antro kėlinio pradžioje mūsiškius ištiko nesėkmė: Karolis Inta, bandydamas išmušti nuo virpsto kamuolį, jį pasiuntė į savo vartus. Bet po šio įvykio minijiečiai nesutriko, kantriai gynėsi, ir, kai varžovai iš nugaros pargriovė Jusufą Traore ir teisėjai skyrė 11 m baudinį, šis buvo sėkmingai realizuotas to paties žaidėjo. Nors varžovai po šio baudinio žaidė mažuma, sėkmė mūsiškius lydėjo tiki iki 83-ios žaidimo minutės, kai Kretingos „Minijos“ vartus pasiekė taiklus tolimas varžovų baudos smūgis.

Po šio pralaimėjimo į kitą LFF taurės etapą Kretingos „Minija“ nebepateko.

Kretingos „Minija“: Martynas Viluckas, Vakaris Jeruševičius, Karolis Inta, Paulius Juška, Antonas Solovjovas, Edvinas Andrijauskas, Donatas Navikas, Asilbekas Seitkalijevas, Jaja Bary, Jusufas Traore, Ainis Vilavičius. Po keitimo: Mindaugas Grušauskas.