Komentarų topas

Iš rungtynių protokolų

• Sportas
  • 2019-04-26

Rajono veteranų salės futbolo nugalėtoja – FK „Vienuolikė“ komanda (priekyje), II v. užėmę „Topoliai“ (stovi kairėje) ir III v. laimėtojas SK „Grafas“.

Pasibaigė Rajono veteranų salės futbolo pirmenybės. Jas vainikavo finalinės dvikovos. Jose netrūko entuziazmo, atkaklios kovos, pasiaukojamo žaidimo ir finalinės įtampos. Mažajame finale susitiko SK „Grafas“ ir HBH-„Malūnų kaimas“. Rungtynes sėkmingiau pradėjo SK „Grafas“ komanda. Jau 7-ą žaidimo minutę jie pirmavo 2:0. Tačiau šia sėkme džiaugtasi neilgai. Jau 9 min. varžovai sušvelnino rezultatą iki 1:2, o paskutinę kėlinio minutę sugebėjo išlyginti santykį. Tad pirmas kėlinys baigėsi kovingomis lygiosiomis – 2:2. Po pertraukos vėl blykstelėjo HBH-„Malūnų kaimo“ ekipa, 27 min. išsiveržusi į priekį 3:2. Tačiau, kaip parodė tolimesni įvykiai, tai buvo viskas, ką galėjo sukurti HBH-„Malūno kaimo“ futbolininkai. Dabar sekė jau SK „Grafas“ komandos šuolis: kitą minutę ji išlygino rezultatą, o jau 34 min. pirmavo 5:3. Rungtynių baigtis buvo nulemta. Jos baigėsi 7:4 SK „Grafas“ komandos naudai. Tad bronzos medaliai atiteko SK „Grafas“ futbolininkams.

Didžiajame finale aistros virė dar labiau. Pirmas kėlinys baigėsi minimalia „Topolių“ persvara 2:1. Jau 2 min. „Topoliai“ išsiveržė į priekį. Kėlinio viduryje FK „Vienuolikė“ išlygino rezultatą – 1:1. Paskutinė kėlinio minutė buvo sėkminga „Topolių“ futbolininkams. Jie pelnė įvartį. Dar sėkmingiau jie sužaidė antro kėlinio pradžią: 34 ir 40 minutėse pelnę įvarčius, „Topoliai“ šovė į priekį 4:1. Atrodė, kad nugalėtojas jau aiškus. Tačiau FK „Vienuolikė“ nebuvo linkusi be kovos pasiduoti. Ir jų pastangos davė vaisių: 45 ir 48 min. jie švelnino rezultatą iki 3:4, o jau paskutinėse sekundėse išplėšė lygiąsias. Pagrindinis laikas baigėsi 4:4. Varžovų laukė papildomi du kėliniai po 5 min. Jame komandos apsikeitė įvarčiais. Pirmoji 54 min. įmušė FK „Vienuolikė“ ekipa ir, „Topolių“ dideliam džiaugsmui, 57 min. pavyko išlyginti rezultatą. Per likusį laiką visos varžovų atakos nedavė rezultato – lygiosios 5:5. Dabar jau sekė baudinių loterija. Sėkmė nusišypsojo FK „Vienuolikė“ komandai. Jiems sėkmė šypsojosi 4 kartus, varžovams du. To pakako pergalei. Finalininkų komandose naudingiausių žaidėjų prizai atiteko Aurimui Petraičiui (FK „Vienuolikė“), Andriui Burovui („Topoliai“), Vytautui Baltmiškiui (SK „Grafas“) ir Andriui Piekui (HBH-„Malūnų kaimas“). Rezultatyviausio žaidėjo prizą pelnė Darius Grigaitis (FK „Vienuolikė“). Jo sąskaitoje – 15 įvarčių. Po 12 įvarčių įmušė Vytautas Baltmiškis (SK „Grafas“) ir Sigitas Beniušis („Kurmaičiai“). Geriausių vartininku pripažintas Mindaugas Jašmontas („Kurmaičiai“). Vyriausio žaidėjo apdovanojimas atiteko Viktorui Budriui („Kurmaičiai“).

Finalai. Dėl III vietos: HBH-„Malūnų kaimas“ – SK „Grafas“ – 4:7 (2:2; Andrius Piekus – 3, Audrius Tolis – 1; Marselis Balasanovas – 4, Juozas Serapinas – 2, Igoris Metelica – 1); dėl I vietos: „Topoliai“ – FK „Vienuolikė“ – 5:5 (2:1; 1:1; Nerijus Kniukšta – 3, Artūras Žilinskas, Arūnas Šeškus – po 1; Darius Grigaitis – 2, Remigijus Venckus, Nerijus Šliogeris, Marius Narušis – po 1; baudiniai – 2:4; Andrius Burovas, Mindaugas Vaičiulis; Darius Grigaitis, Mindaugas Davidavičius, Remigijus Venckus, Marius Narušis).