Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė tęsią nesėkmingiausią savo atkarpą šio sezono Regionų krepšinio lygoje – pralaimėję pastarąsias ketverias varžybas, jie su 12 pergalių ir 11 pralaimėjimų smuktelėjo į VII turnyrinės lentelės poziciją.

Vasario 2 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 76:90 (11:26; 27:19; 14:21; 24:24) neprilygo Kauno „Atletui“ (18 pergalių, 5 pralaimėjimai). Šiame susitikime varžovai lengviau rinko taškus ir I kėlinio pabaigoje jau turėjo 15 taškų persvarą (11:26), II kėlinyje kretingiškiai pagerino puolimą ir iki didžiosios pertraukos aptirpdė skirtumą iki 7 taškų (38:45). Trečias kėlinys vėl priklausė šeimininkams, kurie iki kėlinio pabaigos padidino persvarą iki dviženklės (52:66), įpusėjus IV kėliniui kretingiškiai pavijo varžovus iki 2 taškų (36 min. 71:73), bet per likusį laiką buvo pelnyti vos 5 taškai, o varžovai jų surinko net 17 ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis – 16, Rytis Zabita – 15, Tadas Maželis – 10, Edgaras Danys ir Laurynas Danielius – po 8, Kornelijus Stonkus – 7, Deividas Petravičius ir Albertas Valiulis – po 5, Linas Jonuška – 2, Tadas Budrys.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 8 d. namuose, 19 val. prieš „Akmenės SC-„Gruditą“ (11 pergalių, 12 pralaimėjimų), o vasario 9 d. išvykoje susikaus su lygos lyderiais Raseinių „Raseiniais“ (21 pergalė, 3 pralaimėjimai).