Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Jaunosios karatekos Viltė Drungilaitė ir Austėja Beniušytė

Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos karatė kiokušin moksleivių čempionatas, į kurį susirinko rekordinis – beveik 800 dalyvių – skaičius iš 45 Lietuvos klubų.

Šios varžybos buvo ne tik asmeninės, bet ir komandinės. „Kad „Shodan“ mokyklos komanda 11 metus iš eilės sugebėjo tapti stipriausia Lietuvos moksleivių komanda, belieka viena – tik pasidžiaugti“, – neslėpė šios karatė mokyklos vadovas Lukas Kubilius.

Antroje vietoje liko „Ippon“ klubas iš Vilniaus, trečioje – „Energijos Smūgis“ iš Trakų.

Prie klubo pergalių prisidėjo ir kretingiškiai, iškovoję 4 aukso, 5 sidabro, 6 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo: Kamilė Zubavičiūtė, Osvaldas Špiliauskas, Gabrielius Skėrys, Matas Jonauskas. Vicečempionų vardus iškovojo: Emilija Česnakaitė, Živilė Bružaitė, Kornelija Česnakaitė, Greta Intaitė, Ernesta Meškytė. Bronzos medaliais džiaugėsi: Meira Metelica, Rokas Pipiras, Saimonas Pinikas, Žymantas Gružininkas, Edas Stonkus, Fausta Šerpetytė.

Iškovota taure moksleivių čempionate džiaugėsi ir kretingiškiai karatekos.

Gabrielius Skėrys, rungtyniavęs iki 50kg svorio kategorijoje, iškovojo kelialapį į Europos čempionatą. Gabrielius prieš tai įvykusiame Lietuvos čempionate užėmė III v. Būti rinktinės nariais užsitikrino I–II vietas užėmę sportininkai, tačiau antram rinktinės nariui patyrus traumą, buvo nuspręsta jį pakeisti sportininku, kuris moksleivių čempionate to svorio kategorijoje taps čempionu. Įveikęs visus varžovus G. Skėrys ne tik tapo čempionu, bet ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos čempionate.

Taip pat prieš savaitę Kaune įvykusiame Lietuvos jaunučių sporto vilčių žaidynių finale vėl sėkmingai kovojo ir vicečempionų vardus iškovojo Ernesta Meškytė ir Gabrielius Skėrys.

Vengrijoje praėjusį savaitgalį įvykusiame Europos jaunučių U-16, jaunimo U-20 ir suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos čempionate teisę atstovauti Lietuvai buvo iškovoję 4 kretingiškiai – Matas Jonauskas, Laura Pikturnaitė, Edvardas Petrauskas, ir Gabrielius Skėrys.