Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas
Laura Pikturnaitė antrus metus iš eilės tapo Lietuvos jaunimo čempione kumite (kovos) rungtyje.

Panevėžio „Cido“ arenoje įvykęs Lietuvos karatė kiokušin jaunučių U-16 ir jaunimo U-21 čempionatas išaiškino pajėgiausius šalies sportininkus. Šiame čempionate dalyvavo per 200 karatė kovotojų iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė kiokušin klubų, o prizininkai tapo rinktinės nariais, kurie atstovaus Lietuvai artėjančiame Europos čempionate Vengrijoje.

Jaunimo iki 21 metų grupėje Lietuvos čempionu kata (technikos demonstravimo) rungtyje pirmą kartą tapo Matas Jonauskas. Kretingiškis vaikinas šiais metais jau tapo Lietuvos jaunių U-18 čempionu ir Europos U-18 kata rungties vicečempionu.

Nepaisant to, norint startuoti vyresnių grupėje, Matui reikėjo išmokti daug naujų technikos elementų. Su šia užduotim jis sėkmingai susidorojo ir pasiekė rezultatą – iškovojo ne tik Lietuvos čempiono vardą, bet ir turės galimybę varžytis Europos čempionate.

Kumite (kovos) rungtyje antrus metus iš eilės Lietuvos jaunimo čempione tapo kretingiškė Laura Pikturnaitė. Laura praėjusiais metais ne tik iškovojo čempionės vardą, bet ir bronzos medalį Europos čempionate. Tad treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis tikisi, kad šiais metais Laurai pavyks pagerinti savo pasiekimus ir kilti bent laipteliu aukštyn.

Matas Jonauskas įdėjo daug pastangų, kad iškovotų čempiono vardą vyresnių karatekų grupėje.

Lietuvos vicečempionu tapo Edvardas Petrauskas. Kretingiškis į šias varžybas vyko sirguliuodamas, tačiau nepaisant to, jam pavyko pademonstruoti kovotojo charakterį ir patekti į finalą. Taip pat garbingai kovojo bei bronzos medaliu džiaugėsi Gabrielius Skėrys.

Trenerių L. Kubiliaus ir A. Baltmiškio pagyrimų nusipelnė ir medalių neiškovoję Fausta Šerpetytė, Robertas Šlima, Rokas Arlickas, Ernesta Meškytė, Gražvydas Gružininkas.

Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriams jau kelerius metus pavyksta išugdyti aukščiausio meistriškumo sportininkus, kurie garsina Lietuvos vardą tarptautinėse varžybose. Ši mokykla kviečia mergaites ir berniukus išbandyti karatė kovos meną ir ateiti į formuojamas naujokų grupes.