Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 6 %
Naktį-12°C debesuotumas 31 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Įmonės „Verslo balansas“ vadovė Vida Šipurovė įsitikinusi: „Tradicinis už dokumentais apkrauto stalo sėdinčio buhalterio įvaizdis – jau praeitis.“

Buhalterines paslaugas teikianti Klaipėdos įmonė „Verslo balansas“ šiais metais mini 10 metų veiklos sukaktį. „Kurdami įmonę pasižadėjome ne tik maksimaliai tenkinti klientų valdomų įmonių apskaitos poreikius – tada išsikėlėme tikslą rinkoje dirbti ne kelerius, o keliasdešimt metų. Dalis tikslo – jau pasiekta“, – teigė „Verslo balanso“ direktorė Vida Šipurovė.

Jos vadovaujamos įmonės vardas visų pirma siejamas su kokybiškai ir laiku atliktu darbu, su nuolatiniu darbuotojų profesiniu ugdymu ir kvalifikacijos kėlimu, taip pat – su siekiu sumažinti klientų išlaidas, sutaupyti laiko. „Esame suinteresuoti mūsų duotų patarimų efektyvumu ir galutiniu rezultatu. Mums svarbu tapti kliento įmonės komandos nariu – kad užtikrintume kokybę, saugumą ir patikimumą“, – kalbėjo įmonės vadovė, akcentuodama, jog „Verslo balansas“ jau septintus metus yra tarp 4 procentų Lietuvos įmonių, kurios turi aukščiausią patikimumo reitingą.

Įmonės „Verslo balansas“ vadovė Vida Šipurovė įsitikinusi: „Tradicinis už dokumentais apkrauto stalo sėdinčio buhalterio įvaizdis – jau praeitis.“

Įmonės kolektyvas yra sudarytas tik iš profesionalių buhalterių, ir jos veikla tiesiogiai susijusi su buhalterine apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų rinkinių sudarymo, „Verslo balansas“ taip pat teikia licencijuotas archyvavimo paslaugas veikiančioms ir likviduojamoms įmonėms. Konsultuodami buhalteriniais ir finansų valdymo klausimais, profesionalūs įmonės buhalteriai pasirengę sudaryti ir pateikti visas reikalingas deklaracijas, ataskaitas, rengia metinius finansinių ataskaitų rinkinius, sprendžia nestandartinius apskaitos bei verslo klausimus, pagal poreikį tvarko apskaitą ir kliento patalpose su jo buhalterine programa, atstovauja klientams, galų gale – sutvarko apleistą buhalteriją.

Viena naujausių įmonės „Verslo balansas“ užmačių – įmonės robotizacija. Įdiegus robotus į buhalterinės apskaitos įmonės sistemas, neliktų popierinių buhalterinių dokumentų. Sistema apima kelias funkcijas – dokumentų valdymą, administravimą, archyvavimą, darbo užmokesčio skaičiavimą, personalo dokumentų administravimą, ir visa tai susiję su kitomis sistemomis, kurios veikia tarpusavyje, o didžioji dalis komunikacijos su klientais taip pat vyksta per šią sistemą.

„Tradicinis už dokumentais apkrauto stalo sėdinčio buhalterio įvaizdis – jau praeitis. Robotizacija yra viena iš priežasčių, dėl kurių buhalteriai tampa vis labiau priversti susitarti dėl vienodų standartų, kurių rezultatas – paprastai, aiškiai ir operatyviai teikti apskaitos paslaugą“, – įsitikinusi V. Šipurovė, kurios pastebėjimu, jei buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė nori būti konkurencinga vietos ir užsienio rinkose, ji turi sekti informacinių technologijų vystymąsi ir pritaikyti buhalteriniame darbe dirbtinį intelektą – robotus.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas