Pajūrio naujienos
Help
2018 Rugpjūtis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną19°C debesuotumas 4 %
Naktį11°C debesuotumas 68 %
Komentarų topas
Vyriausių grupėje triumfavo dvi Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komandos bei „Darbėnų gimnazija“.

Baigėsi rajono bendrojo lavinimo mokyklų futbolo varžybos, kuriose futbolininkai varžėsi 3 amžiaus grupėse: gimusių 1999 m. ir jaunesnių, gimusių 2002 m. ir jaunesnių bei gimusių 2004 m. ir jaunesnių. Vyriausių grupėje rungtyniavo 4 komandos: Pranciškonų, Darbėnų gimnazijų ir dvi Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komandos. Po dviejų turų visos jos surinko po 3 taškus, tad, Kretingos sporto mokyklos futbolo trenerio Martyno Vilucko pastebėjimu, laukė įdomus paskutinis turas. „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II“ komanda „Darbėnų gimnaziją“ nugalėjo 9:0 ir užsitikrino medalius, tik dar buvo neaišku, kokios spalvos. Viskas sprendėsi paskutinėse varžybose, kur susitiko „Pranciškonų gimnazija“ ir „Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija-I“. „Rungtynės savo grožiu prilygo tikram finalui – netrūko kovos, azarto ir noro nugalėti“, – šių komandų dvikovą komentavo M. Viluckas. Rezultatu 3:2 nugalėjo pabrėžiečiai, kurie užsitikrino sidabro medalius, o antroji gimnazijos komanda tapo nugalėtoja. Trečią vietą grupėje užėmė „Darbėnų gimnazija“. Gimusių 2002 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje susitikimai vyko dviejuose pogrupiuose, iš viso rato sistema varžėsi 6 komandos, iš kurių stipriausios kovojo dėl apdovanojimų.

Gimusių 2002 m. ir jaunesnių grupės nugalėtojai ir prizininkai: Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro komanda (priekyje), Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos futbolininkai (žali marškinėliai) ir Pranciškonų gimnazijos sportininkai (stovi kairėje).

A pogrupyje nugalėjo „Pranciškonų gimnazija“, II v. užėmė „Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras“, III v. – „Marijono Daujoto pagrindinė mokykla“; B pogrupyje – I v. – „Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija“, II v. – „Salantų gimnazija“, III v. – „Darbėnų gimnazija“.

Finalinę dieną įnirtinga kova vyko dėl III v. tarp karteniškių ir salantiškių. „Kai atrodė, kad, likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, salantiškiai pirmavo 2:0 ir jau turėjo savo rankose bronzos medalius, per likusį laiką Kartenos komanda išlygino rezultatą ir po baudinių serijos 6:5 pergalę šventė savo naudai“, – susitikimo įspūdį perdavė M. Viluckas.

Kova dėl I v. didesnės intrigos nepateikė: pajėgesnė buvo „Pranciškonų gimnazija“, kuri 3:1 nugalėjo pabrėžiečius.

Gimusių 2004 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje rungtynės vyko taip pat 2 pogrupiuose. A pogrupyje komandos išsidėstė tokia tvarka: I v. – „Marijono Daujoto pagrindinė mokykla“; II v. – „Darbėnų gimnazija“; III v. – „Vydmantų gimnazija; B pogrupyje – atitinkamai „Pranciškonų gimnazija“, „Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla“ ir „Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras“.

Susitikimas dėl III v. tarp darbėniškių ir kūlupėniškių baigėsi lygiosiomis – 1:1, baudinių serija – 3:0 – „Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos naudai“. Kovoje dėl I v. gerokai stipresnė buvo „Pranciškonų gimnazijos“ komanda, 6:3 nugalėjusi „Marijono Daujoto pagrindinę mokyklą“.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas