Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną18°C debesuotumas 100 %
Naktį10°C debesuotumas 10 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Vyriausių grupėje triumfavo dvi Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komandos bei „Darbėnų gimnazija“.

Baigėsi rajono bendrojo lavinimo mokyklų futbolo varžybos, kuriose futbolininkai varžėsi 3 amžiaus grupėse: gimusių 1999 m. ir jaunesnių, gimusių 2002 m. ir jaunesnių bei gimusių 2004 m. ir jaunesnių. Vyriausių grupėje rungtyniavo 4 komandos: Pranciškonų, Darbėnų gimnazijų ir dvi Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komandos. Po dviejų turų visos jos surinko po 3 taškus, tad, Kretingos sporto mokyklos futbolo trenerio Martyno Vilucko pastebėjimu, laukė įdomus paskutinis turas. „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II“ komanda „Darbėnų gimnaziją“ nugalėjo 9:0 ir užsitikrino medalius, tik dar buvo neaišku, kokios spalvos. Viskas sprendėsi paskutinėse varžybose, kur susitiko „Pranciškonų gimnazija“ ir „Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija-I“. „Rungtynės savo grožiu prilygo tikram finalui – netrūko kovos, azarto ir noro nugalėti“, – šių komandų dvikovą komentavo M. Viluckas. Rezultatu 3:2 nugalėjo pabrėžiečiai, kurie užsitikrino sidabro medalius, o antroji gimnazijos komanda tapo nugalėtoja. Trečią vietą grupėje užėmė „Darbėnų gimnazija“. Gimusių 2002 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje susitikimai vyko dviejuose pogrupiuose, iš viso rato sistema varžėsi 6 komandos, iš kurių stipriausios kovojo dėl apdovanojimų.

Gimusių 2002 m. ir jaunesnių grupės nugalėtojai ir prizininkai: Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro komanda (priekyje), Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos futbolininkai (žali marškinėliai) ir Pranciškonų gimnazijos sportininkai (stovi kairėje).

A pogrupyje nugalėjo „Pranciškonų gimnazija“, II v. užėmė „Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras“, III v. – „Marijono Daujoto pagrindinė mokykla“; B pogrupyje – I v. – „Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija“, II v. – „Salantų gimnazija“, III v. – „Darbėnų gimnazija“.

Finalinę dieną įnirtinga kova vyko dėl III v. tarp karteniškių ir salantiškių. „Kai atrodė, kad, likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, salantiškiai pirmavo 2:0 ir jau turėjo savo rankose bronzos medalius, per likusį laiką Kartenos komanda išlygino rezultatą ir po baudinių serijos 6:5 pergalę šventė savo naudai“, – susitikimo įspūdį perdavė M. Viluckas.

Kova dėl I v. didesnės intrigos nepateikė: pajėgesnė buvo „Pranciškonų gimnazija“, kuri 3:1 nugalėjo pabrėžiečius.

Gimusių 2004 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje rungtynės vyko taip pat 2 pogrupiuose. A pogrupyje komandos išsidėstė tokia tvarka: I v. – „Marijono Daujoto pagrindinė mokykla“; II v. – „Darbėnų gimnazija“; III v. – „Vydmantų gimnazija; B pogrupyje – atitinkamai „Pranciškonų gimnazija“, „Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla“ ir „Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras“.

Susitikimas dėl III v. tarp darbėniškių ir kūlupėniškių baigėsi lygiosiomis – 1:1, baudinių serija – 3:0 – „Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos naudai“. Kovoje dėl I v. gerokai stipresnė buvo „Pranciškonų gimnazijos“ komanda, 6:3 nugalėjusi „Marijono Daujoto pagrindinę mokyklą“.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas