Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną12°C debesuotumas 19 %
Naktį6°C debesuotumas 52 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Juozas ŠAMONSKIS:

– Nemanau. Politikai susitaikys ir viską užmirš, tarytum nieko nė nebuvo. Šis erzelis naudingas patiems politikams – kažkas kažkam kažką nori įrodyti, o žmonėms iš to – šnipštas. Aš iš pradžių galvojau, kad Prezidentė – nė prie ko, ji vertinama Lietuvos, Europos Sąjungos bei pasaulio mastu. Bet dabar manau, kad ir ji yra įmerkusi uodegą, – be jos žinios niekas nevyksta. Lietuvoje suaktyvėjo politiniai žaidimai, bet gi taip ir turi būti: politikams reikia peštis – antraip būsi užmirštas.

Genovaitė SKIRBAUSKIENĖ:

– Nieko negalėčiau blogo pasakyti apie mūsų Prezidentę – jos žodis tvirtas. Tie, kurie „iš kaimo“, kaišioja jai pagalius ir provokuoja. Dabar manoma, kad valdžia krypsta į Landsbergio pusę. Bet man nuo tos politikos, kaip ir kitiems Lietuvos žmonėms, – nei šilta, nei šalta. Man ir gyventi tiek beliko. Bet apmaudu, kad mūsų žmonės dabar negerbia vienas kito, ne taip buvo prieškariu, kai augau tarp Kretingos žydų. Seniems žmonėms – išvis jokios pagarbos: valdžiai mes nerūpime, ji paliko mus išgyventi iš menkos pensijos, kaip nori.

Rokas RIEPŠAS:

– Pasakysiu jums atvirai – aš visiškai nežiūriu televizoriaus, o ir politika nesidomiu. Kai mokiausi mokykloje, buvo privaloma domėtis politika, tuo, kas vyksta Lietuvoje. Bet šiandien man nesuprantama, kas ten – viršūnėse – verda, perdaug nė nesistengiu suprasti. O kam? Lietuvoje perspektyvų nematau, svarstau galimybę emigruoti.

Pranas VAIŠNORAS:

– Seku naujienas. Negerai, kad nėra Lietuvoje politinės kultūros, išskyrus Prezidentę – ji iškyla viršum tų, kurie riejasi. Ji kovoja už Lietuvos žmonių interesus, – ir aš galvoju, kad prieš artėjančius prezidento rinkimus specialiai visaip ją derglioja. Gal netgi vykdoma speciali puolimo kampanija. Galėtų gi visi politikai susitelkt ir dirbti vardan tos Lietuvos, kuri dar pasiliko. Antraip mes, senieji, išmirsime, o jaunosios Lietuvos nė nebeliks.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Darius Šypalis


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas