Se310172431

Boksininkų medaliai

• Sportas
  • 2018-04-17
Kretingos sporto mokyklos boksininkai, garbingai mūsų rajone atstovavę šalies čempionate: (iš kairės) Valdas Jašinskas, Arvydas Galginas, Edvinas Griguola, Edvinas Taurinskas, Kazimieras Strakšys, Agnė Paulauskaitė, Karolina Paulauskaitė.

Pasvalyje įvyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame varžėsi rajonų boksininkai.

Kretingos sporto mokyklai skirtingose svorio kategorijose atstovavo 7 boksininkai, iškovoję 7 medalius.

Geriausiai pasirodė Arvydas Galginas (46 kg svorio kategorija), Edvinas Griguola (66 kg) ir Valdas Jašinskas (75 kg) – jie visi iškovojo pirmąsias vietas.

Agnė Paulauskaitė (50 kg) ir Karolina Paulauskaitė (80 kg) užėmė II v., o Kazimieras Strakšys (60 kg) ir Edvinas Taurinskas (+80 kg) tapo III v. laimėtojais.

Į pergales bokso ringe mūsų sportininkus veda treneriai Aivaras Balsys ir Tomas Balsys.