Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, Regionų krepšinio lygos (RKL) sezoną baigė, ketvirtfinalio etape pralaimėję reguliariajame sezone abu kartus nugalėtiems Plungės „Olimpo“ krepšininkams ir turnyrinėje lentelėje pasidalinę V–VIII vietas.

Kovo 22 d. „Kretingos“ komanda pirmajame ketvirtfinalio susitikime namuose 84:95 (17:25; 25:20; 17:21; 25:29) pralaimėjo prieš Plungės „Olimpą“. Puikiai rungtynes pradėję kretingiškiai dvi minutes pirmavo 6:0, bet kėlinio pabaigoje Plungės „Olimpas“ įgijo 8 taškų persvarą (10 min. 17:25). Prasidėjus II kėliniui Plungės komanda pirmavo 12 taškų skirtumu (13 min. 20:32), o kėlinio pabaigoje kretingiškiams pavyko susigrąžinti pranašumą (19 min. 41:39), tačiau iki pertraukos svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai (20 min. 42:45). Ketvirtame kėlinyje komandas po Lino Jonuškos tritaškio komandas skyrė tik 4 taškai (35 min. 71:75), bet per likusias 3 minutes svečiams pavyko tris kartus iš eilės pataikyti iš toli ir perimti pranašumą į savo rankas.

Kretingos „Kretinga“: Aidas Viskontas (6 rez. perdavimai, 8 išpr. pražangos) – 18, Martynas Airošius – 17, Albertas Valiulis – 16, Rytis Zabita (11 atk. kamuolių) – 13, Linas Jonuška – 11, Tadas Maželis ir Edgaras Danys – po 4, Petras Piekus – 1, Kornelijus Stonkus.

Kovo 25 d. atsakomosiose varžybose Plungėje prieš vietos „Olimpą“ buvo pralaimėta 68:87 (22:23; 14:17; 18:21; 14:26). Šiame susitikime kretingiškiai vėl sėkmingiau pradėjo rungtynes, pirmaudami 7:2, bet po I kėlinio plungiškiai turėjo minimalią persvarą (10 min. 22:23), po dviejų kėlinių komandas skyrė 4 taškai (36:40). Trečiame kėlinyje šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (25 min. 43:53), o į lemiamą kėlinį atsinešė 7 taškų persvarą (54:61). Įpusėjus IV kėliniui po Aido Viskonto dvitaškio komandas skyrė tik 3 taškai (35 min. 63:66), bet varžovai likusią 5 minučių atkarpą laimėjo galingu spurtu 5:19 ir žengė į RKL pusfinalį.

Kretingos „Kretinga“: Aidas Viskontas (8 išpr. pražangos) – 21, Martynas Airošius – 18, Linas Jonuška – 16, Tadas Maželis – 7, Rytis Zabita – 4, Albertas Valiulis – 2, Edgaras Danys, Kornelijus Stonkus, Petras Piekus ir Henrikas Lubinas.