Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Badmintonininkų startai

• Sportas
  • 2018-03-30
Mūsų rajono badmintono žaidėjai (iš kairės) Šarūnas Stumbra, Mamertas Noreika ir Simas Skurdauskas po čempionato Tauragėje.

Tauragėje įvyko Lietuvos jaunimo iki 19 metų badmintono asmeninis čempionatas. Teisę dalyvauti jame iškovojo ir trys Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ jaunieji badmintonininkai. Vydmantų gimnazijos gimnazistai Simas Skurdauskas, Mamertas Noreika, Šarūnas Stumbra, treniruojami Vaido Mackevičiaus, garbingai atstovavo mūsų rajonui, nors buvo jaunesni už savo varžovus, – vėl iškovotas medalis. Vaikinų dvejetų kategorijoje M. Noreika kartu su šakiečiu Viliumi Bagdonavičiumi iškovojo bronzos medalius. Jie mažajame finale 2:0 (21:10; 21:19) nugalėjo vilniečių Rapolo Grigaliūno ir Jono Ožalo dvejetą.

S. Skurdauskas ir Š. Stumbra šioje kategorijoje liko V vietoje. Vaikinų vienetų kategorijoje M. Noreika ir Š. Stumbras pasidalijo VII–VIII vietomis. S. Skurdauskas užėmė X vietą. Mišrių dvejetų kategorijoje M. Noreika su ignaliniete Snežana Poklikajeva dvikovoje dėl V vietos 2:0 (21:19; 21:15) nugalėjo Š. Stumbros ir vilnietės Sofijos Surgutskytės dvejetą. S. Skurdauskas su vilniete Kriste Anciūte liko dešimti.

Absoliučiu jaunimo čempionu tapo Jonas Petkus, kuris savo badmintonininko karjerą pradėjo Kretingos sporto klube „Žalgiris“ pas trenerį V.Mackevičių ir neseniai persikėlė į Klaipėdą.