Pajūrio naujienos
Help
2018 Lapkritis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 4 %
Naktį0°C debesuotumas 55 %
Apklausa

Ar reikėtų išrauti daugiamečius gėlynus Rotušės aikštėje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Šventės organizatoriai sudarė galimybę vaikams ir suaugusiesiems prieiti prie žirgų, juos pavaišinti daržovėmis, išmokti nebijoti šių puikių gyvūnų.

Žibininkuose įsikūręs didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ kartu su partnere jojimo mokykla „Lyderis“ praėjusį šeštadienį surengė žiemos šventę su žirgais „Mini Sartai 2018“. Šventė buvo skirta šeimoms, kurias renginio organizatoriai kvietė pabūti gamtoje, aktyviai praleisti laiką ir susipažinti su žirgų sportu.

„Šventė pavyko – šeimų su vaikais susirinko tikrai nemažai. Tiek nesitikėjome“, – teigė jojimo mokyklos „Lyderis“ atstovė Alina Michnevič. Ji sakė, jog jų mokykla turi švenčių rengimo patirties, kurią sukaupė organizuodama renginius su žirgais Vilniaus ir Švenčionių rajonuose. „Pajūryje mes dar tik pusė metų, ir žiemos šventė čia yra pirmoji, kuri visų pirma buvo skirta žirgų sportui pažinti, sudaryti galimybę šeimoms, ypač vaikams iš arčiau pamatyti gyvą žirgą, jį paliesti, pačiupinėti, įvertinti jo grožį“, – teigė A. Michnevič.

Žiemos pramogos su žirgais gali būti ir tokios.

Jojimo mokykla šventės dalyviams suteikė progą žirgus pavaišinti obuoliais, morkomis, pabendrauti su jojimo treneriais, drąsiausi išbandė įvairiais pramogas, kuriose dalyvavo ir žirgai. Šventės dalyviai, organizatorių pastangomis, labiau buvo ne žiūrovai, o dalyviai ir patys, atsivežę rogių, slidžių, snieglenčių ir pan., kūrė šventinę žiemos pramogų nuotaiką.

Jojimo mokykla „Lyderis“ šiuo metu Žibininkuose turi per 20 žirgų, joti čia mokosi žirgų sporto mėgėjai iš Klaipėdos, Palangos, Kretingos. Esant poreikiui žiemą jojimo pamokos vyksta uždarame manieže.

„Jojimo sportas neturi nei amžiaus, nei lyties“, – teigė A. Michnevič, kurios pastebėjimu, mokytis joti galima ir ankstyvoje vaikystėje, ir būnant senjoru.

„Atostogų parko“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė Aistė Tunaitytė patikino, jog renginiu buvo siekiama ne tik populiarinti aktyvų poilsį gamtoje bei skatinti šeimų bendravimą – sambūris taip pat buvo skirtas Vasario 16-ajai ir Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas