Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 82 %
Naktį-4°C debesuotumas 20 %
Apklausa

Ar įdiegdami savitarnos kasas, prekybos centrai turėtų mažinti prekių kainas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Eilėje neliko dviejų prekybos paviljonų, nors teismo sprendimu jų čia šiandien neturėtų būti nė vieno.

Nors prekybos paviljonai, esantys Žemaičių g. Nr. 6 ir 8, Kretingos mieste, teismo sprendimu jau turėjo būti pašalinti, tačiau šį įpareigojimą ne visi verslininkai skuba vykdyti. Maža to – jie vėl užsuko teismų karuselę, gindami savo interesus.

Penktadienį Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose turėjo būti nagrinėjama byla, kurioje verslininkai prašo atidėti teismo sprendimo vykdymą ir sustabdyti antstolių veiksmus. Tačiau byla net nepradėta nagrinėti, nes į ją neatvyko verslininkams atstovaujanti advokatė – ji šiuo metu atostogauja.

„Pajūrio naujienų“ žiniomis, verslininkai savo prašymą motyvuoja tuo, kad dėl tų pačių prekybos paviljonų yra užvedę kitą bylą – ją turėtų nagrinėti Klaipėdos apygardos teismas, tad būtų tikslingiau palaukti jo sprendimo.

Klaipėdos apygardos teismo pirmininko patarėja Gintarė Daugėlaitė „Pajūrio naujienoms“ teigė, kad sausio 17 dieną buvo gautas apeliacinis skundas dėl to, jog Kretingos teismas atsisakė priimti ieškinį dėl statinių pripažinimo nekilnojamuoju daiktu ir įpareigojimo suformuoti žemės sklypą. Savo atsisakymą priimti šį ieškinį Kretingos teisėjas Valdas Alška grindė tuo, jog dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu jau buvo priimtas teismo sprendimas.

„Mūsų teismo užduotis bus pasakyti, ar ši teisėjo nutartis yra teisėta“, – paaiškino G. Daugėlaitė.

O kol kas galioja Klaipėdos apygardos teismo nutartis, kuria paliktas nepakeistas paskutinysis Kretingos rajono apylinkės teismo sprendimas, jog prekybos kioskų savininkai privalo iškeldinti savo statinius.

„Apskundimo kasacine tvarka terminas yra pasibaigęs. Matėme, kad dar vienas prekybos kioskas dabar yra ardomas pačių savininkų, o likusių kioskų nukėlimo klausimu rūpinasi antstoliai“, – teigė Kretingos rajono savivaldybės administracijos atstovė spaudai ir viešiesiems ryšiams Gintarė Benaitytė.

Kitas teismo posėdis turėtų įvykti vasario 26 dieną.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas