Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

„Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, praėjusį savaitgalį sužaidė 23 turo Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes ir po iškovotos 16-os pergalės turnyrinėje lentelėje toliau dalinasi III–IV vietas.

Vasario 2 d. kretingiškiai išvykoje 84:81 (26:16; 17:22; 20:12; 21:31) palaužė Kauno VDU (10 pergalių, 13 pralaimėjimų) komandos pasipriešinimą. „Kretingos“ komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau po I kėlinio pirmavo 10 taškų (10 min. 26:16), bet II kėlinyje VDU atsilikimą sumažino perpus (20 min. 48:43). Įpusėjus lemiamam kėliniui kretingiškiai turėjo ir 18 taškų persvarą (35 min. 75:57), tačiau likus žaisti 3 sekundėms komandas skyrė tik trys taškai (84:81). Maža to, „Kretingos“ komanda prarado kamuolį, bet paskutinę sekundę mestas varžovų tritaškis tikslo nepasiekė ir mūsiškiams pavyko iškovoti dramatišką pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Albertas Valiulis (5/7 tritaškiai) – 20, Aidas Viskontas – 17, Martynas Airošius – 15, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) – 12, Linas Jonuška – 8, Tadas Maželis – 7, Mantas Kudys – 3, Edgaras Danys – 2, Henrikas Lubinas.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 9 d. su turnyrinės lentelės kaimynais Kauno rajono „Omega“ (16 pergalių, 7 pralaimėjimai), o vasario 10 d. išvykoje sieks revanšo prieš Marijampolės ,,Sūduvą-Mantingą-II“ (10 pergalių, 12 pralaimėjimų).