Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną-11°C debesuotumas 57 %
Naktį-18°C debesuotumas 16 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Turnyrą paskyrė jubiliatui

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2018-02-02

Kretingos stalo teniso entuziastai surengė proginį stalo teniso turnyrą, kurį paskyrė 70 metų jubiliejų švenčiančiam stalo teniso žaidėjui kretingiškiui Aloyzui Rumbučiui. Pats jubiliatas per turnyrą su kolegomis nesivaržė – jam buvo patikėtas vyriausiojo teisėjo vaidmuo.

Turnyras buvo gera proga susitikti seniems bičiuliams Romualdui Lekniui (kairėje) ir Aloyzui Rumbučiui.

„Tenisą iš esmės bežaidžiu savo malonumui, nors dar su vyresniais bičiuliais Kretingai atstovaujame stalo teniso Regionų lygoje“, – kalbėjo jubiliatas, teigdamas, jog stengiasi būti fiziškai aktyvus.

Pasveikinti A. Rumbučio prie žaliųjų stalo teniso stalų susirinko šio sporto populiarintojai iš Kretingos, Mažeikių, Plungės, Skuodo, Salantų – iš viso 22 sportininkai, su kuriais jubiliatas daugybę metų susitikdavo asmeninėse varžybose.

„Be to, kad stalo tenisas gyvenime man neleido aptingti, per greitai senti, jis man suteikė galimybę turėti draugų, bičiulių, pažinčių, plėsti akiratį, nes būtent per stalo tenisą pažinau daug įvairių profesijų ir įvairaus intelekto žmonių“, – bendravimo svarbą akcentavo A. Rumbutis, kuriam proginio turnyro dieną tenisininkai išsakė daugybę sveikinimo žodžių, o jubiliejinį gimtadienį primins Kretingos rajono stalo teniso klubo įsteigta taurė.

Turnyro nugalėtojai taip pat buvo apdovanoti ne tik klubo, bet ir jubiliato įsteigtomis taurėmis. Jos atiteko I v. užėmusiam mažeikiškiui Rimantui Lubiui, kuris finale 3:2 nugalėjo kretingiškį Vytautą Ročį, bei salantiškiui Arvydui Venslauskui, kuris kovą dėl III v. 3:1 laimėjo prieš savo žemietį Kazį Stankų. Paguodos taurę iškovojo Arvydas Kazlauskas iš Skuodo.

Proginiam turnyrui pasibaigus: (iš kairės) Rimantas Lubys, jubiliatas Aloyzas Rumbutis, Vytautas Ročys, Arvydas Venslauskas.

Proginis turnyras buvo puiki proga ne tik pasivaržyti, bet ir pasidalinti prisiminimais, pabendrauti. V. Ročys, Kretingos stalo teniso klubo vadovas, sakė, jog be A. Rumbučio būtų sunku įsivaizduoti legendinę mūsų rajono stalo teniso komandą „Dara“, kurioje, be jubiliato ir jį pasveikinusio salantiškio Romualdos Lekniaus, savo laiku žaidė jau anapilin išėję Algimantas Akinskas ir Donatas Jokšas. Vėliau į komandą atėjo V. Ročys.

„Romualdas Leknius yra vienas vienintelis mano treneris. Kai jis pradėjo dirbti dabartinėje Salantų gimnazijoje, aš buvau dešimtokas ir mano, kaip savamokslio, žaidimo stilius buvo gerokai sugadintas. O mokytojas kantriai taisė mano judesius ir pataisė“, – prisipažino jubiliatas, kuris su pertraukomis yra buvęs daugkartinis rajono stalo teniso čempionas laikotarpiu nuo 1972 m. iki 2005-ųjų. A. Rumbutis taip pat prisiminė, jog į rajono stalo teniso istoriją savo indėlį, kaip rajono čempionai, yra įnešę ir R. Leknius, A. Akinskas, Andrius Dervinskas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas