Pajūrio naujienos
Help
2018 Rugpjūtis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną19°C debesuotumas 6 %
Naktį17°C debesuotumas 12 %
Apklausa

Ar laukiate naujosios bibliotekos atidarymo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingiškis krepšininkas Edgaras Danys pateko į MKL „Žvaigždžių dienos“ rinktinę.

Kėdainiuose praūžė LIDL-MKL „Žvaigždžių diena 2018“, kurioje dalyvavo ir kretingiškiai – Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai. Į Kėdainių areną iš visos Lietuvos atvyko daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. Tradicinėje LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventėje „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“, jaunimas demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o rungtynėse susikovė geriausi lygos krepšininkai.

Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai irgi dalyvavo „Žvaigždžių dienos“ konkursuose.

LIDL „Bauduko“ konkurse Kretingai atstovavo Kantautas Kazbaraitis (treneris Arimantas Mikaločius) ir Faustas Zapalis (treneris Jonas Beniušis). Abiem dalyviams trūko nedaug, kad jie tarp 40 dalyvių patektų į finalą.

VIČI „Karavano“ konkurse, kuriame varžėsi 50 dalyvių, Kajus Kutelis užėmė III v., Eligijus Ruokis į finalinį 8-tuką nepateko. Abu vaikinus treniruoja Vytautas Šližius.

Kretingos sporto mokyklos atstovai, savo mokyklos garbę gynę įvairiuose „Žvaigždžių dienos“ konkursuose.

Į finalą nepateko ir konkurse „Vienas už visus ir visi už vieną“ dalyvavusi trijulė: Benas Montrimas (treneris A. Mikaločius), Ignas Andriuškevičius (treneris V. Šližius) ir Pijus Daukantas (treneris J. Beniušis).

Visą dieną vyko rungtynės tarp įvairaus amžiaus geriausių MKL čempionato žaidėjų. Jaunių grupės rungtynėse „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“ Kretingos sporto mokykla turėjo atstovą A. Mikaločiaus auklėtinį Edgarą Danį. Edgaras žaidė už „Geltonųjų“ komandą, kuri pralaimėjo „Mėlyniesiems“.

Vaikus į šventę lydėjęs treneris A. Mikaločius teigė, jog šventė buvusi labai smagi. „Tokių labai reikia vaikinams, kurie sunkiai dirba, ir jų darbas yra įvertintas. Vykti į šventę atrinkome tuos krepšininkus, kurie sistemingai lanko treniruotes, noriai dirba, padeda po treniruočių“, – atrankos kriterijus įvardino treneris, pasidžiaugęs, kad jo auklėtinis Edgaras pateko į žvaigždžių rinktinę – vaikinui tai buvo paskutiniai metai, kai jis galėjo tapti MKL „Žvaigždžių dienos“ rinktinės nariu.

Turiningai praleidę dieną Kėdainiuose jaunieji krepšininkai sugrįžo į kasdienybę ir tęsia darbus, rengdamiesi kovoms krepšinio aikštėje.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas