Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 82 %
Naktį-4°C debesuotumas 20 %
Apklausa

Ar įdiegdami savitarnos kasas, prekybos centrai turėtų mažinti prekių kainas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingiškis krepšininkas Edgaras Danys pateko į MKL „Žvaigždžių dienos“ rinktinę.

Kėdainiuose praūžė LIDL-MKL „Žvaigždžių diena 2018“, kurioje dalyvavo ir kretingiškiai – Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai. Į Kėdainių areną iš visos Lietuvos atvyko daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. Tradicinėje LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventėje „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“, jaunimas demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o rungtynėse susikovė geriausi lygos krepšininkai.

Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai irgi dalyvavo „Žvaigždžių dienos“ konkursuose.

LIDL „Bauduko“ konkurse Kretingai atstovavo Kantautas Kazbaraitis (treneris Arimantas Mikaločius) ir Faustas Zapalis (treneris Jonas Beniušis). Abiem dalyviams trūko nedaug, kad jie tarp 40 dalyvių patektų į finalą.

VIČI „Karavano“ konkurse, kuriame varžėsi 50 dalyvių, Kajus Kutelis užėmė III v., Eligijus Ruokis į finalinį 8-tuką nepateko. Abu vaikinus treniruoja Vytautas Šližius.

Kretingos sporto mokyklos atstovai, savo mokyklos garbę gynę įvairiuose „Žvaigždžių dienos“ konkursuose.

Į finalą nepateko ir konkurse „Vienas už visus ir visi už vieną“ dalyvavusi trijulė: Benas Montrimas (treneris A. Mikaločius), Ignas Andriuškevičius (treneris V. Šližius) ir Pijus Daukantas (treneris J. Beniušis).

Visą dieną vyko rungtynės tarp įvairaus amžiaus geriausių MKL čempionato žaidėjų. Jaunių grupės rungtynėse „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“ Kretingos sporto mokykla turėjo atstovą A. Mikaločiaus auklėtinį Edgarą Danį. Edgaras žaidė už „Geltonųjų“ komandą, kuri pralaimėjo „Mėlyniesiems“.

Vaikus į šventę lydėjęs treneris A. Mikaločius teigė, jog šventė buvusi labai smagi. „Tokių labai reikia vaikinams, kurie sunkiai dirba, ir jų darbas yra įvertintas. Vykti į šventę atrinkome tuos krepšininkus, kurie sistemingai lanko treniruotes, noriai dirba, padeda po treniruočių“, – atrankos kriterijus įvardino treneris, pasidžiaugęs, kad jo auklėtinis Edgaras pateko į žvaigždžių rinktinę – vaikinui tai buvo paskutiniai metai, kai jis galėjo tapti MKL „Žvaigždžių dienos“ rinktinės nariu.

Turiningai praleidę dieną Kėdainiuose jaunieji krepšininkai sugrįžo į kasdienybę ir tęsia darbus, rengdamiesi kovoms krepšinio aikštėje.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas