Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Praėjusį savaitgalį dar vienerias Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes sužaidė „Kretingos“ komanda, po atkaklios kovos palaužusi Kėdainių „SC-Nevėžio“ pasipriešinimą ir su 13 pergalių bei 5 pralaimėjimais išsaugojusi II vietą.

Sausio 13 d. namuose „Kretinga“ po pratęsimo Kėdainių „SC-Nevėžį“ (9 pergalės, 9 pralaimėjimai) nugalėjo 103:98 (16:11; 30:29; 23:14; 16:21; 23:18). Po I kėlinio komandas skyrė tik vienas taškas, bet II kėlinyje sėkmingiau žaidę kretingiškiai susikrovė 10 taškų persvarą (15 min. 42:32) ir ją išlaikė iki ilgosios pertraukos. Ketvirtame kėlinyje kretingiškiai pirmavo 11 taškų (36 min. 81:70), bet per likusį laiką kėdainiškiai prisivijo „Kretingos“ komandą ir teko žaisti pratęsimą. Pratęsime kretingiškiai nekartojo klaidų, sugebėjo išlaikyti persvarą ir iškovoti nelengvą pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Aidas Viskontas – 37, Tadas Maželis – 23, Martynas Airošius – 15, Linas Jonuška – 10, Albertas Valiulis – 7, Rytis Zabita – 6, Edgaras Danys – 5, Henrikas Lubinas.

Artimiausiose rungtynėse sausio 19 d. 19 val. „Kretingos“ komanda namuose priims lygos lyderį „Gargždų SC“ (16 pergalių, 1 pralaimėjimas), o sausio 20 d. išvykoje susitiks su Panevėžio „Bangene-Aivera“ (9 pergalės, 9 pralaimėjimai).