Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Prasidėjus naujiesiems metams kovas Regionų krepšinio lygos A divizione pratęsė Arimanto Mikaločiaus treniruojama „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, antrąjį ratą pradėjusi pergale išvykoje ir pralaimėjimu namie turnyrinės lentelės kaimynams. Su 12 pergalių ir 5 pralaimėjimais „Kretingos“ komanda turnyrinėje lentelėje išlieka antra.

Sausio 5 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 74:52 (17:17; 19:8; 18:13; 20:14) įveikė Plungės „Olimpą“ (10 pergalių, 7 pralaimėjimai). Pirmą kėlinį aikštėje vyko lygi kova, bet II kėlinyje kretingiškiai dėl geros gynybos sugebėjo nutolti (20 min. 36:25). Po ilgosios pertraukos „Kretingos“ komanda toliau didino savo persvarą, kuri IV kėlinyje pasiekė 24 taškų ribą (33 min. 62:38), ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis – 14, Aidas Viskontas – 13, Rytis Zabita – 12, Martynas Airošius – 11, Linas Jonuška – 9, Albertas Valiulis – 7, Edgaras Danys – 6, Henrikas Lubinas – 2, Petras Piekus.

Sausio 6 d. namuose 87:101 (23:34; 20:29; 17:22; 27:16) kretingiškiai pralaimėjo prieš Akmenės KKSC „Akmenės cementas“ (11 pergalių, 5 pralaimėjimai). Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo, bet varžovai, puikiai atakavę iš toli, jau II kėlinio pabaigoje susikrovė 20 taškų persvarą (20 min. 43:63). Po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo (30 min. 60:85), paskutiniąją susitikimo minutę kretingiškiai sumažino skirtumą iki 10 taškų (40 min. 85:95), bet tai buvo viskas, ką pavyko padaryti.

Kretingos „Kretinga“: Martynas Airošius (8/11 dvitaškiai, 32 naud. balai) – 28, Linas Jonuška – 17, Rytis Zabita – 16, Tadas Maželis (6 rez. perdavimai) – 13, Aidas Viskontas – 6, Henrikas Lubinas – 5, Albertas Valiulis ir Edgaras Danys – po 2.

Artimiausiose rungtynėse sausio 12 d. 19 val. „Kretingos“ komanda namuose priims Kėdainių „SC-Nevėžį“ (8 pergalės, 8 pralaimėjimai).