Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 79 %
Naktį-13°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Stanislava BUTKEVIČIENĖ:

– Aš kategoriškai nusiteikusi prieš alkoholį, kuris nieko gero dar niekam niekada nedavė, vien tik bėdas, nelaimes prišaukė. Pritariu, kad jaunimas, jeigu nori, ir vestuves, ir gimtadienius linksmai gali atšvęsti ir nevartojant alkoholio. Bet nežinau, ar įsigalioję dabartiniai draudimai duos naudos. Baisiausia būtų, jei alkoholį pakeistų kokios nors narkotinės medžiagos.

Andrius PETKUS:

– Visada geriau alkoholį pradėti ragauti kuo vėlesniame amžiuje. Pritariu ir, kad svaigalų pardavimo valandos parduotuvėse apribotos. Tačiau tie įstatymu priimti draudimai vargu ar ką gero duos, nes dirbama ne su tuo kontingentu. Man atrodo, valdžios žvilgsnis labiau turėjo krypti į kaimuose pigų alkoholį kasdien kliukinančius „bambalinius“.

Stasys VALANČIUS:

– Esu prieš, kad ar jauni, ar vyresni žmonės girtuokliautų. Bet netikiu, kad draudimais problemą galima išspręsti. Na, gal koks vienas procentas visų išgeriančiųjų ir susilaikys. Manau, kad draudimai turi būti ne įstatymų raidėse, o kiekvieno žmogaus smegeninėje. Pirmiausia šeimose nuo mažens vaikai turi matyti gerą tėvų pavyzdį.

Vaida MALŪKIENĖ:

– Nelabai tikiu, kad šiuo draudimu bus pasiektas norimas rezultatas. Kas gėrė, toliau gers. Jaunimas taip pat ras būdų, kaip alaus nusipirkti – visi juk turi vyresnių draugų, kurie šiuo klausimu padės. Tik tiek, kad gurkšnos ne viešose vietose, ne baruose, o pas ką nors namuose.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas