Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Prieš didžiąsias metų šventes baigėsi ir aukščiausios Kretingos rajono pirmenybių – I lygos kovos, kuriose po metų pertraukos nugalėtojų vardą susigrąžino „Sanpola–Baltija“.

Rajono krepšinio pirmenybių I lygos nugalėtoja – „Sanpolos-Baltijos“ komanda (priekyje, šviesūs marškinėliai), II v. užėmęs „Žalmedis“ (stovi kairėje) ir III v. laimėtojai „Viruso“ krepšininkai.

Po finalo pakalbinti nugalėtojų komandos senbuviai Edgaras Vigelis ir Justinas Jodkonis tvirtino: „Pati didžiausia mūsų komandos stiprybė – žaidimas kartu jau daug metų ir bendravimas ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų, susižaidimas ir pergalės siekis. Šiemet nė vieneriose rungtynėse nepavyko susirinkti visos sudėties, bet vis dėlto pavyko nugalėti.“

Didžiajame finale atrodė, kad intrigos nebebus jau III kėlinio pradžioje, kada „Sanpolos–Baltijos“ komanda rezultatyviai užbaigė ataką ir „Žalmedžio“ atsilikimas padidėjo iki 18 taškų (22 min. 50:32). Ketvirtajame kėlinyje „Sanpolos–Baltijos“ krepšininkai visiškai užstrigo puolime ir tuo pasinaudojęs „Žalmedis“ perėmė iniciatyvą ir kėlinio pabaigoje netgi pirmavo, bet po 40 minučių kovos švieslentė rodė lygų rezultatą 75:75. Pratęsimo metu iniciatyva taip pat buvo „Žalmedžio“ komandos, bet esant lygiam rezultatui 82:82 lemiama ataka priklausė „Sanpolai–Baltijai“. Jos metu Gediminas Drungys, įsiveržęs į baudos aikštelę, atliko puikų perdavimą Vytautui Šližiui ir šio dvitaškis aidint sirenai nulėmė pastarosios komandos džiaugsmo šokį.

„Kartais taip nutinka. Patys pridarėme nedovanotinų klaidų, nepataikėme, o varžovai spurtavo ir sugrįžo į rungtynes“, – nuokrytį ketvirtajame kėlinyje pakomentavo pašnekovai, „Žalmedžio“ krepšininkai. Šios komandos treneris Aloyzas Paulauskas po finalo kalbėjo: „Pirmenybėmis esame patenkinti, nekilo jokių nesusipratimų ir problemų. Pirmenybėse rungėsi keletas panašaus pajėgumo varžovų, bet pasiekti finalą pavyko.“ Paprašytas įvardyti, ko pritrūko iki galutinės pergalės, A. Paulauskas neslėpė: „Pritrūko sėkmės, patys nepataikėme, varžovams leidome įmesti keletą tritaškių, bet pripažįstame varžovų pranašumą ir susitiksime kituose startuose.“

Rungtynėse dėl I lygos bronzos „Viruso“ komanda, vedama Regimanto Turskio, prieš „Jokūbavą“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet, kaip ir didžiajame finale, lemiamame kėlinyje „Jokūbavo“ krepšininkai pradėjo grėsmingai artėti – 34 minutę komandas skyrė vos taškas (79:78). Per likusį laiką „Viruso“ komandai pavyko šiek tiek atitrūkti ir džiaugtis pelnytai iškovotais bronzos apdovanojimais. „Viruso“ komandos atstovas Dalius Daukantas „Pajūrio naujienoms“ kalbėjo: „Sezono pradžioje komandos žaidėjai vangiai rinkosi į varžybas, tačiau lemiamu momentu kiekvienas pajautėme atsakomybės jausmą ir į paskutines varžybas susirinkome visi, kas iš esmės lėmė mūsų pergalę kovoje dėl bronzos. Šį sezoną „Viruso“ komandos rezultatą vertinu gerai, ateityje tikimės tik aukščiausių rezultatų. Visiems pirmenybių dalyviams linkiu ga

I lyga. Dėl III vietos

– „Virusas“ – „Jokūbavas“ – 96:88 (Remigijus Turskis – 43, Arvydas Bružas – 26; Eimantas Kupšys, Nerijus Taraškus – po 25); dėl I vietos –„Žalmedis“ – „Sanpola-Baltija“ – 82:84 (75:75; Renatas Valaitis – 18, Darius Kaveckis – 15; Edgaras Vigelis – 34, Gediminas Drungys – 28).

Naudingiausi komandų žaidėjai:

Gediminas Drungys („Sanpola-Baltija“), Renatas Valaitis („Žalmedis“), Dalius Daukantas („Virusas“), Paulius Burba („Jokūbavas“), Evaldas Klapatauskis („Darba“), Antanas Stonkus („Grūšlaukė“), Sigitas Einikis („Kūlupėnai“), Mantas Aukselis („Vydmantai“).

Rezultatyviausi lygos žaidėjai nuo pusfinalio:

?Remigijus Turskis („Virusas“) – 65 taškai, Edgaras Vigelis („Sanpola–Baltija) – 63 taškai, Gediminas Drungys („Sanpola-Baltija) – 46 taškai.