Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 79 %
Naktį-13°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vaidas Anužis:

– Kiekvieną dieną važiuoju Palangos-Šiaulių keliu, man kelias yra pagrindinis ir aš didelės bėdos nejaučiu. Bet tie, kuriems reikia išsukti iš šalutinio, važiuoja įsitempę, nes jų nenori praleisti. Kelių tarnyba atsakinga už šviesoforo veiklą, ji turėtų ir atsakyti už įvykusias nelaimes. O neveikiant šviesoforui, pagal Kelių eismo taisykles, eismą reguliuoti privalo pareigūnai. Bet jų nesimato. Ir man ne tas pats. Juk ir tada, kai susikūlė 5 mašinos, vienoje iš jų galėjau būti aš, mano vaikas arba bet kuris iš mūsų.

Romualdas Momgaudas:

– Manau, kad tie, kurie aptarnauja šviesoforą. Jeigu jis neveikia, turi kuo skubiau sutvarkyti: sankryža judrioje vietoje – pavojinga, ypač tokiu tamsiu metų laiku. Vairuotojai nebesupranta, kuriam kurį praleisti, jeigu niekas nereguliuoja. Nesuprantu, jei šiame technikos amžiuje negali sutvarkyti šviesoforo, taip kaip valdo valstybę? Nėra atsakomybės mūsų valstybėje – kur benueisi, esi stumdomas.

Petras Radzevičius:

– Tas šviesoforas ant kalno vairuotojams – didžiulė problema. Artėja šventės, jei nesutvarkys, neįsivaizduoju, kas vakarais dėsis kelyje – žmonės važiuos pas gimines, draugus. Galėtum keikt valdžią, bet kas iš to? Jos gi staiga dėl to nenuimsi. Todėl reikia būti kantriems ir išlaukti, kada visgi šviesoforą sutvarkys.

Petras Budrys:

– Darbėnų-Palangos-Klaipėdos g.- Žemaitės al. sankryžoje šviesoforas neveikia dažnai. Ir niekad kaltų dėl to nėra. Teisybės belieka ieškoti teisme. Prieš dvejus metus toje pat vietoje nukentėjo ir mano tėvas: įvyko aštuoni teismai, žmonės buvo tampomi po juos. Teismo sprendimas yra galutinis, ir tai įrodymas, kad atsakai pats už save.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas