Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Rajono krepšinio pirmenybių II lygos nugalėtojai – „Oranžinio šaro“ krepšininkai (priekyje, mėlyni marškinėliai), II v. laimėtojai – „Bikap“ komanda (stovi kairėje) ir III v. užėmę „Eko vandenys“

Baigėsi rajono pirmenybių II lyga, kurios finalinės kovos prikaustė susirinkusių žiūrovų dėmesį. Po atkaklių kovų nugalėtoja tapo „Oranžinio šaro“ komanda, kuri pernai taip pat pasidabino veteranų pirmenybių auksu.

Po finalo „Oranžinio šaro“ vadovas Romas Misius trumpai pristatė savo komandą: „Esame draugų kolektyvas, savo egzistavimą pradėjome nuo veteranų pirmenybių, taigi komandos daugumą ir sudaro veteranai. Komanda egzistuoja jau beveik septynerius metus. Šiemet žaidėme ne visos sudėties, keletas žaidėjų buvo traumuoti, bet nepaisant to sugebėjome laimėti rajono krepšinio II lygoje.“

Finale po I kėlinio priekyje buvo „Oranžinis šaras“ – 12:10, bet II kėlinyje į priekį šovė Lauryno Beniušio vedamas „Bikap“, ir prieš didžiąją pertrauką jis pirmavo 25:19. Trečiajame kėlinyje „Oranžinio šaro“ komanda bandė perimti iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 31:25, bet Dariaus Anužio trys iš eilės tritaškiai grąžino persvarą „Bikap“ (28 min. 36:34). Prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė 3 taškai (43:40). Lemiamu tapusiame IV kėlinyje „Oranžinio šaro“ komanda pirmąsias 7 minutes neleido „Bikap“ pelnyti nė taško, o patys jų pelnė 17, taip nutoldami negrįžtamai ir iškovoję pergale rezultatu 62:49.

„Bikap“ komandos žaidėjas Laurynas Beniušis (oranžiniai marškinėliai) – rezultatyviausias lygos žaidėjas skaičiuojant nuo pusfinalio.

„Krepšinyje labai svarbu draugiškumas, pavyko suburti gerą komandos branduolį, kas padėjo iškovoti pergalę. Visi komandos nariai puikiai papildė vienas kitą, kai daugumai varžovų to komandinio žaidimo ir trūko“, – pastebėjo „Oranžinio šaro“ komandos vadovas. Anot R. Misiaus, finalas buvo gražus ir įtemptas, o laimėjo stipriausi. Visi komandos nariai akcentavo, kad per visas pirmenybes „Oranžinis šaras“ nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir, jei išliks branduolys, bus smagu išmėginti jėgas pirmoje rajono krepšinio pirmenybių lygoje.

Kova iki lemiamų akimirkų užvirė rungtynėse dėl III vietos, – jose varžėsi „Eko vandenys“ ir SM - 2001.

Nerezultatyviai prasidėjusiame susitikime po I kėlinio priekyje buvo SM-2001 – 13:10, o po dviejų kėlinių komandas skyrė tik du taškai – 30:28. Po didžiosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė „Eko vandenys“ – po trijų kėlinių šį komanda susikrovė 9 taškų persvarą (30 min. 48:39), o IV kėlinyje po Nerijaus Stonkaus greitos atakos pirmavo ir 16 taškų (33 min. 43:59). Iki galo kovoję SM – 2001 komandos žaidėjai po Jono Milašiaus taiklių baudų metimų, likus žaisti 26 sekundėms, sumažino skirtumą iki minimalaus (66:67), N. Stonkaus ranka nuo baudų metimo linijos nedrebėjo, o bandymas gelbėtis tritaškiais prieš keturiese likusius varžovus SM komandai nepavyko.

---

Finalas. Dėl III vietos: „Eko vandenys“ – SM-2001 – 70:66 (Nerijus Stonkus – 36, Rokas Bloškys – 14; Jonas Milašius – 23, Simas Endriekus – 22); dėl I vietos: „Oranžinis šaras“ – „Bikap“ – 62:49 (Darius Bručkus – 17, Alvydas Jocys – 14; Laurynas Beniušis – 17, Darius Anužis – 9); dėl V vietos: „Pajūrio medis“ – „Už pervažos“ – 51:44 (Tomas Kairys – 16, Osvaldas Brazdeikis – 11; Gvidas Šeštokas – 11, Marius Čiunka – 9); dėl VII vietos: „Žemaičiai“ – „Kurmaičiai“ – 63:102 (Nerijus Galdikas – 18, Vilius Stonkus – 17; Egidijus Bučkus – 34, Mindaugas Rima – 24).

Naudingiausi komandų žaidėjai: Darius Bručkus („Oranžinis šaras“), Edvinas Patamsis („Bikap“), Nerijus Stonkus („Eko vandenys“) ir Jonas Milašius (SM-2001).

Rezultatyviausias lygos žaidėjas nuo pusfinalio – Laurynas Beniušis („Bikap“) – 52 taškai.