Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 79 %
Naktį-13°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Budriškiai, neapsikentę „Šiaulių plento“ netvarkomo ir intensyvaus lietaus išplakto kelio į jų gyvenvietę, sakė rašę raštus valstybinei įmonei „Klaipėdos regiono keliai“, kreipėsi į Kretingos rajono savivaldybę ir galop – į redakciją.

Loreta Butrimienė piktinosi, jog bendrove „Šiaulių plentas“ laimėjo konkursą renovuoti kelią, tačiau pažado neįvykdė: „Nors prie kelio pritvirtintame informaciniame stende skelbėsi, kad kelią sutvarkys iki kovo pabaigos, tačiau darbų rudenį nepradėjo ir be pavasario nebežada pradėti. Savivaldybėje šios bendrovės vadovas pasižadėjo prižiūrėti mūsų ir Šukės kelius per žiemą. Bet pažadai pažadais, o mes į darbus per duobes jau visiškai nebepravažiuojame – draskome ratus, velkasi dugnai. Galėtų gi nors kokio žvyro atvežti, užpilti duobes.“

Budriškė sakė skambinusi Žalgirio seniūnui Broniui Talmontui, tačiau šis atsakęs, jog neturi jokių įmonės kontaktų, taip pat – Savivaldybės administracijos direktoriui Virginijui Domarkui, ir po šio skambučio praėjusį pirmadienį atvažiavo nuvalyti sniego, kuris nesilaikė, o ne lyginti duobių.

„Sakau, gal užtenka valdininkams sėdėti savo kabinetuose – tegul atvažiuoja į mūsų kaimą, pamatytų, kaip lūžta mašinos, gal tuomet ir mus suprastų“, – svarstė L. Butrimienė.

Bendrovės „Šiaulių plentas“ vadovai, pageidavę su redakcija bendrauti tik raštu, tačiau per lapkritį, net ir antrąsyk priminus, atsakyti, dėl kokių priežasčių įstrigo Šukės ir Budrių kelių renovacija, nesiteikė.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis apgailestavo, jog šį rudenį žvyruotuose rajono keliuose – padėtis labai bloga, kelininkai nespėja jų tvarkyti. Praėjusį pirmadienį iškrito pirmas sniegas, todėl rajono gyvenvietėse ir jų prieigose valė kelius, nors vakarop vėl pažliugo.

P. Černeckis patikslino, jog kelią į Budrius ir Nausodį prižiūri ne bendrovė „Šiaulių plentas“, o įmonė „Klaipėdos regiono keliai“. „Šiaulių plentas“, jo žodžiais, pasižadėjo per žiemą rūpintis keliais Šukė-Voveraičiai ir dalimi kelio Kretinga- Klaipėda per Triušelius.

Praėjusį ketvirtadienį P. Černeckis pažadėjo nedelsiant susisiekti su Kretingos kelių tarnybos vadovu Artūru Meškiu, kad kelininkai pagal galimybes palygintų kelią į Budrius.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas