Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną18°C debesuotumas 100 %
Naktį10°C debesuotumas 10 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Monika BLADYČKAITĖ:

– Kalėdų Senelio su dovanomis nei į Seimą nei į Vyriausybę šiemet nesiųsčiau, kadangi priimant ir įgyvendinant pastaruosius įstatymus dažnai perlenkiama lazda. Mūsų rajono valdžiai gal vis dėlto ačiū reikėtų pasakyti – už tai, kad galų gale susizgribo tvarkyt kelio Šiauliai–Palanga ruožą. Nors šiuo metu, ypač ties sankryža prie „Trevenos“ degalinės, sunkios sąlygos pravažiuoti, ateityje džiaugsimės.

Rasa KUKSON:

– Pirmiausia, valdžia verta dovanos jau vien už tai, kad turime Lietuvos valstybę, kad netrukus minėsime jos atkūrimo 100-metį. Akivaizdu, kad dabartinis Seimas, Vyriausybė dirbti stengiasi, o rezultatai kokie išeina, tokie... Vis dėlto mažą dovanėlę Kalėdų Senis galėtų įteikti sveikatos ministrui Aurelijui Verygai, sugriežtinusiam alkoholio pardavimą. Būsiu nepopuliari, bet dėl besaikio alkoholio vartojimo Lietuvoje problemų yra.

Vilma STONKUVIENĖ:

– Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad rajono valdžiai verta duoti kalėdinių dovanų už mieste statomą biblioteką ar sporto kompleksą. Bet aš tokiose vietose nesilankau, neturiu laiko. Be to, kol šiuos objektus baigs, turbūt ir pasensim. Daug trūkumų matau Klaipėdos gatvėje, kurioje gyvenu: tamsu, nėra šviestuvų, o dar ir privatus verslas braunasi, siekdamas palei daugiabučius pasidaryti sau kelią. Šalies mastu valdžios vertinti aš nenoriu. Kalėdų Senis su dovanomis galėtų aplankyti nebent Prezidentę Dalią Grybauskaitę, ji man patinka.

Artūras MIŠEIKIS:

– Dovanų neneščiau jokiai valdžiai, manau, kol kas nenusipelnė, dėl žmonių gerovės mažai ką gero padarė. Tiesą sakant, senokai bebuvau Kretingoje, iš Vokietijos, kur gyvenu, grįžau atostogų. Pasidairiau po centrą – nėra taip blogai, bet kitur Lietuvos miesteliuose, – jaukiau, pakloti nauji šaligatviai, daugiau apšviesta. Girdėjau, kad ir Kretingoje bus rekonstruojamos centrinės gatvės. Na, palauksim rezultato.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas