Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Sezoną Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione tęsia Kretingos „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus. Savaitgalį iškovojusi dvi pergales, turnyrinėje lentelėje ji dalinasi III–VI v.

Pats A. Mikaločius dėl objektyvių aplinkybių šeštadienį negalėjo vadovauti komandai, ir jį pavadavo asistentas Gediminas Drungys, savaitgalį taip pat nerungtyniavo ir du starto penketo žaidėjai Aidas Viskontas ir Rytis Zabita.

Lapkričio 10 d. Kretingos “Kretinga“ namuose 89:80 (23:13; 21:23; 16:21; 29:23) nugalėjo Biržų ,,Biržų KKSC“ (2 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandą. Šiame susitikime kretingiškiai jau po I kėlinio turėjo dviženklę persvarą (10 min. 23:13), o II kėlinyje po Lino Markaičio tritaškio skirtumas išaugo iki 14 taškų (17 min. 40:26). Trečiame kėlinyje biržiečiai sužaidė sėkmingai ir keletą kartų persvėrė rezultatą savo naudai, bet nė karto neįgijo didesnio už minimalų pranašumo. Ketvirtame kėlinyje „Kretingos“ komanda sužaidė užtikrintai – po Tado Maželio dvitaškio susigrąžino dviženklę persvarą (37 min. 81:71) ir iškovojo dar vieną pergalę namuose.

Kretingos „Kretinga“: Martynas Airošius (12/15 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 43 naud. balai) – 30, Linas Markaitis (7/8 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 17, Linas Jonuška (9 atk.kamuoliai) ir Tadas Maželis (13 atk. kamuolių) – po 14, Kornelijus Stonkus (2/3 tritaškiai) – 7, Laimonas Remeikis – 4, Edgaras Danys – 3, Petras Piekus.

Lapkričio 11 d. kretingiškiai išvykoje 82:59 (26:17; 21:16; 15:14; 20:12) sutriuškino Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ (6 pralaimėjimai) komandą. Šiose rungtynėse iniciatyvą į savo rankas svečiai perėmė I kėlinio viduryje, o besibaigiant kėliniui atitrūko 9 taškais (10 min. 26:19). Paskutinę II kėlinio minutę „Kretingos“ komanda pirmavo jau 16 taškų (20 min. 47:31). Šiauliečiams IV kėlinyje buvo pavykę priartėti iki 12 taškų skirtumo, bet „Kretinga“ užtikrintai baigė rungtynes ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis (8/10 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 43 naud. balai) – 28, Linas Markaitis ir Linas Jonuška – po12, Martynas Airošius – 10, Laimonas Remeikis – 8, Edgaras Danys – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Simas Endriekus ir Petras Piekus.

Lapkričio 17 d. „Kretinga“ išvykoje susitiks su Akmenės SCKK „Akmenės cementas“ (4 pergalės, 2 pralaimėjimai) komanda, o lapkričio 18 d. 16 val. namuose priims Plungės „Olimpą“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai).