Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną14°C debesuotumas 9 %
Naktį4°C debesuotumas 79 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Laukia susisiekimo ministro

  • Aktualijos
  • 2017-11-10

AB „Lietuvos geležinkeliai“ nevykdo įsipareigojimų dėl pėsčiųjų perėjos per pervažą kelyje Kretinga–Darbėnai.

„Savivaldybė ir kelininkai savo padarė, nutiesė taką iki numatytos bėgių vietos, o geležinkeliečiai perėjimo per bėgius neįrengė. Absurdiška: žmogus atvažiavo su dviračiu ar atėjo pėsčiomis tuo taku iki bėgių, o toliau nėra kur judėti. Ką jis turi galvoti? Žmogus juk nežino, kad čia 3 žinybos reikalą tvarko ir kad viena iš jų savo darbo lig šiolei neatliko“, – piktinosi Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika.

Mero teigimu, bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ delsia spręsti ir kitos perėjos – per geležinkelį į Palangos gatvę, Kretingos mieste, problemos. „Ten vis tiek spręsti reikės, kadangi žmonių judėjimas intensyvus, eina ir vaikai į Simono Daukanto pagrindinę mokyklą. Savivaldybė, kaip buvo sutarusi su „Lietuvos geležinkeliais“, už savo pinigus parengė perėjos virš bėgių šioje vietoje galimybių studiją. Padidėjo per Kretingą važiuojančių traukinių greičiai, ne kartą su geležinkelio atstovais aptarėme būtinybę ruože per Kretingą pastatyti garsą izoliuojančias sieneles, bet šis reikalas irgi nejuda. Tikimės susitikti su susisiekimo ministru Roku Masiuliu ir plačiau aptarti geležinkelio Kretingai keliamas problemas“, – kalbėjo Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika.

Rajono vadovai viliasi ministro R. Masiulio pagalbos ir dėl rajone vykdomų žvyrkelių asfaltavimo programos įstrigusių projektų. „Budrių ir Šukės keliai taip ir nebuvo pradėti rimčiau tvarkyti, kol tam buvo tinkamesnis metų laikas. Dabar jau geriau tų kelių nebejauktų, iškas ir žiemai paliks. Reikėtų, kad darbus perkeltų į kitus metus, palankesniems orams. Šiuos kelius tvarkantis rangovas, bendrovė „Šiaulių plentas“ tokiu pasiūlymu nebus patenkintas, tačiau tais keliais važinėja mūsų žmonės, ir kas užtikrins, kad kelius išrausus vėlų ir lietingą rudenį jie bebus pravažiuojami“, – svarstė meras. Kelių į Šukę, Budrius atnaujinimo projektus vykdo Lietuvos automobilių kelių direkcija, ne Kretingos rajono savivaldybė, tačiau, kaip pabrėžė meras, žmonėms tai mažiausiai rūpi ir jie pirmiausia keikia vietinę valdžią. Dėl ministro R. Masiulio vizito į Kretingą Savivaldybės vadovams tarpininkauti pažadėjo Seimo narys Antanas Vinkus. „Prašėme Seimo nario pasidomėti, gal ministras iki Naujųjų suktų į Žemaitiją, ir tuo pačiu galėtų aplankyti Kretingą“, – sakė J. Mažeika.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas