Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 8 %
Naktį4°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Ar pritariate streikuojantiems mokytojams ir juos palaikantiesiems?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Komentarų topas

Sporto centro „Delfi“, Vilniuje, parketą sudrebino pirmą kartą Lietuvoje surengtas Europos badmintono federacijos U-17 reitingų ciklo turnyras „Yonex Lithuanian U-17 2017“.

Tarptautiniame badmintono turnyre Kretingos rajonui atstovavęs Matas Mackevičius (trečias iš kairės) pelnė aukso ir sidabro medalius.

Į turnyrą susirinko gausus būrys badmintonininkų iš Baltarusijos, Šveicarijos, Čekijos, Estijos, Suomijos, Izraelio, Latvijos, Lenkijos, Švedijos bei Ukrainos. Varžybose taip pat dalyvavo ir nemažai pajėgiausių jaunųjų Lietuvos sportininkų, besitreniruojančių stipriausiuose Lietuvos badmintono klubuose Klaipėdoje, Vilniuje, Kretingoje, Ignalinoje ir Kelmėje.

Mūsų rajonui atstovavo vydmantiškiai Tomas Petrošius, Mamertas Noreika ir Šarūnas Stumbra. Pagirtinai kovoję M. Noreika su Š. Stumbra vaikinų dvejetų kategorijoje pateko į aštuntuką. Tai – labai aukštas pasiekimas, žinant, kad šiose varžybose dalyvavo stipriausi Europos jaunieji badmintonininkai.

Lygiagrečiai vyko ir „Lithuanian Youth International“ turnyras. U-15 grupėje vaikinų vienetų kategorijoje Simas Skurdauskas užėmė V vietą, o dvejetų kategorijoje su Roku Jokubaičiu iš Tauragės – IV v. U-13 grupėje vaikinų vienetų kategorijoje antra vieta atiteko Matui Mackevičiui, o vaikinų dvejetų kategorijoje poroje su Mykolu Gryte iš Tauragės Matas pelnė aukso medalį.

Jaunuosius badmintonininkus šioms varžyboms parengė treneris Vaidas Mackevičius. Rajono sporto bendruomenė, sveikindama mūsų jaunuosius badmintonininkus su pirmaisiais tarptautiniais startais, linki jiems ir toliau siekti aukštų rezultatų tarptautiniuose turnyruose.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas