Pajūrio naujienos
Help
2017 Lapkritis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną3°C debesuotumas 1 %
Naktį-2°C debesuotumas 4 %
Apklausa

Ar pritartumėte progresinių mokesčių įvedimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Užvakar Darbėnų parapijos tikintieji atsisveikino su trejus metus jiems tarnavusiu klebonu Vygintu Gudeliūnu, o vakar šv. Mišių metu jis jau perdavė parapiją naujam ganytojui Viktorui Dirvonskiui, kuris ligi tol dirbo Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos vikaru.

„Atsisveikinimas su klebonu V. Gudeliūnu buvo labai šiltas: padėkoti už bendrystę ir sukurtus žmogiškus santykius atvyko ne vien Darbėnų, bet ir Šukės, Nausėdų kaimų bendruomenių atstovai, pavieniai žmonės, dalyvavo ir Kretingos rajono meras Juozas Mažeika bei vicemerė Danutė Skruibienė. Visi džiaugėmės, kad nors ir trumpai, tačiau gavome Dievo dovaną pažinti šį žmogų kaip turtingą asmenybę ir kaip rūpestingą bažnyčios ir tikinčiųjų vadovą“, – teigė Darbėnų seniūnas Alvydas Poškys.

O vakar vakare parapijos priėmimo-perdavimo ceremonijoje dalyvavo ir Telšių vyskupijos kancleris Haroldas Šneideraitis bei Palangos dekanato dekanas Marius Venskus. Naujasis klebonas jų akivaizdoje perskaitė priesaiką uoliai tarnauti paskirtai parapijai. „Beje, būsimasis klebonas jau viešėjo mūsų bažnyčioje per Šv. Mato atlaidus, pasakė labai įtaigų pamokslą vaikams apie superherojus, tuo palikdamas itin gerą įspūdį tądien dalyvavusiems pamaldose“, – neslėpė seniūnas.

Buvęs Darbėnų parapijos klebonas V. Gudeliūnas paskirtas dirbti Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros administratoriumi.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas